reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja tez miałam cc po 18 godz prób naturalnego. Teraz nie wyobrażam sobie innego niż cc

Dusia umnie tez początek 4 tyg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w ogóle nie miałam prób sn. W pierwszej ciąży córka była pośladkowo ułożona a druga to już z automatu poszła. Ale w obydwu odchodzily mi wody wcześniej.

Laski a planuje któraś z Was wykonanie testów Nifty?
 
Ja w ogóle nie miałam prób sn. W pierwszej ciąży córka była pośladkowo ułożona a druga to już z automatu poszła. Ale w obydwu odchodzily mi wody wcześniej.

Laski a planuje któraś z Was wykonanie testów Nifty?

szykuję się na badania prenatalne, nie pamiętam, jak się ten test nazywał, ale był robiony z krwi
 
Ja w ogóle nie miałam prób sn. W pierwszej ciąży córka była pośladkowo ułożona a druga to już z automatu poszła. Ale w obydwu odchodzily mi wody wcześniej.

Laski a planuje któraś z Was wykonanie testów Nifty?

Tak ja się szykuje. A konkretnie na test harmony. Ale zobaczymy jak to wszystko się potoczy !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ! Po 48 godz beta z 70 wzrosła do 276. Czyli prawidłowo. Ale przed chwila śluz miałam taki bladoróżowy i w większej ilości .. [emoji17][emoji20] czy możliwe ze od 9 rano coś się zatrzymało..? I śluz taki się pojawił? Spanikowałam .. a miałam jutro oznajmić nowinę przyszłemu tatusiowi ... ☹️[emoji853][emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez dostałam plamien tylko takich brązowych jak by się @ kończyła Ale ze mam już aniołka nie zastanawiałam się tylko pobiegłam do gina prywatnie zbadał mnie i pow ze to inplantacyjne plamienia j nie mam się czym przejmować dostałam duphaston 3x1 i plamien prawie wgl już nie ma.
Jeśli nie masz silnych boli brzucha raczej nie powinno ro być groźne ale do lekarza i tak bym poszła
 
Będę Cię gonić [emoji3] pracujesz w handlu to ciężko w ciąży... wiem bo sama siedzę w tym ponad 7 lat... teraz trochę się porobiło bo dopiero zaczęłam pracę i jestem na próbym 3 m-ce. Glupio, no ale życie....

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja „stylistka paznokci „ miałam właśnie zakładać działalność pracuje w domu wyszło tak ze jestem w ciazy wiec muszę to odłożyć na potem. Zawsze na wysokich obrotach do samego wieczora ale teraz muszę zwolnić tępo
 
Ja w ogóle nie miałam prób sn. W pierwszej ciąży córka była pośladkowo ułożona a druga to już z automatu poszła. Ale w obydwu odchodzily mi wody wcześniej.

Laski a planuje któraś z Was wykonanie testów Nifty?

Nawet nie wiem co to za test , ale zara doczytam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry