reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja w ogóle nie miałam prób sn. W pierwszej ciąży córka była pośladkowo ułożona a druga to już z automatu poszła. Ale w obydwu odchodzily mi wody wcześniej.

Laski a planuje któraś z Was wykonanie testów Nifty?

Ja planuje. W Maju straciłam ciąże w 14 tygodniu, dzidziuś z zespołem Downa. Wiec teraz dla pewności ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny idziecie jak burza. Znów musiałem nadrobić zaległości. Czy któraś z Was mówiła już w pracy i ciąży? Chciałabym powiedzieć aby ewntualnie mogli dac jakieś ogłoszenie o rekrutacji tylko nie wiem czy nie za wcześnie.
Obecnie w domu wie tylko mąż i 5 letni synek - strasznie się cieszy że będzie starszym bratem :-)
 
Ja powiedziałam jak tylko zobaczyłam ze beta rośnie dla osoby która jest stanowisko nade mną by dawała mi lżejsza prace ale i tak miałam przez ten czas już dwa dni w których musiałam ciężej pracować. Myślę że może w następnym tygodniu pójdę jeszcze do lekarza by wziąść zaświadczenie wtedy nie beda mieli wyjścia i beda musieli dawać mi lżejsza prace, pewnie też będę musiała zacząć pracować na dwie lub jedna zmianę bo na nocki nie będę mogła, chociaż słyszałam.ze do 12 tygodnia podobno można ale nie wiem jaka prawda.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja powiedziałam mojej oddziałowej, jak ostatnio mówiła że mało nas jest i jest krach z krach w październiku, że beta mi rośnie i zeza tydzień idę do lekarza. Powiedziala że mam się nie przejmować, jak nikogo za mnie nie dostanie (a raczej tak będzie) to będzie dawać dziewczyną zlecone dyżury( kt naczelna i dyrekcja nie uznaje, zawsze musimy wybierać dzień wolny) i w końcu sobie zarobią..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie. Wow ale dużo napisałyście - czytałam na raty ;)

@dusia-ja Witaj ja również mam 2 dzieci, to moja 3 ciąża. Jestem pod 2 cc no i porody były przedwczesne. Pierwszy 35 tydz, a drugi 34 tydz. Tym razem torbę szykuję już w kwietniu/maju. Choć oczywiście wolałabym urodzić o czasie.

Któraś z Was pytała skąd jesteśmy - Warszawa wita

Co do pracy ja jeszcze nic nie powiedziałam. Pracuje dopiero od 2 tyg. Więc muszę poczekać i ukrywać się jeszcze. Myślę że powiem około 12 tyg.jak już będę bezpieczna, że mnie nie zwolnią. Umowę dostałam do sierpnia 2018 roku.
 
Do góry