reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie (niedaleko Wrocławia) dziś 4 stopnie, ale pada i pochmurno. Za to podobno jutro i piątek 11 stopni i słońce. Oby sie sprawdziło bo chętnie wyjdę na spacer :) miłego dnia kobiety!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też już po USG genetycznym - w sumie wszystko wyszło ok, jestem zadowolona ALE jakiś taki bezsensowny lęk pozostał :(
Dzidziuś ma 7,5cm, anatomicznie wszystko jest w porządku no i w 70% wygląda na chłopaka - choć dla doktora to oczywiste nie było ;) Po raz kolejny trochę podgonił i w ten sposób jesteśmy już w drugim trymestrze (13+5) co choć trochę uspokaja :) Wyniki PAPPA będę miała za 10 dni, na razie z samego USG wychodzi mi raczej małe ryzyko wad genetycznych (trisomia 21 1:1350, trisomia 18 1:4500, trisomia 13 <1:200000) - teraz jeszcze tylko czekać na ryzyko skorygowane o PAPPA :)
Strasznie smutno iść na takie badanie bez męża :( Wszystkie panie w poczekalni z rodzinami, potem to wzruszenie przyszłych tatusiów... Jak już powiemy Stasiowi to będzie fajniej - na kolejne pójdziemy już rodzinnie :D
U mnie tez dzidziuś ma 7,5cm i 13+5 wychodzi więc data mi się przesunela znowu porodu. Też niestety byłam sama na tej wizycie ale mam nadzieję że na kolejnej która będzie dopiero 5 stycznia będę już z mężem :-)
 
U nas teraz 8,9 stopni, wcześnie nie spojrzałam na termometr.
Byłam dziś pobrać krew z rana, nawet bez kolejek mu się udało:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jestem trzeci dzień na zwolnieniu i już mi się nudzi ...myje zaraz lodówkę ...na zakupy nie wyjdę bo pada [emoji16] pod koniec tygodnia jadę do rodziców na kilka dni...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dzisiaj wizytę i stres po tym co się stało u mi.nu [emoji17]

Nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy mogą się zdarzać. To jest straszne.

Na dodatek dzisiaj mam jakieś wariacje żołądkowe. Noc też miałam kiepską. Miałam wrażenie , że co chwilę się budziłam. [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj na papierze zauważyłam śluz zabarwiony na brązowo.. wizyta dopiero jutro. Też nie wiem już co z sobą robić

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry