reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Aantalea wiesz.. ja myślę, że to normalne, że kobiety po porodzie najczęściej nie czują miłości.. tylko o tym się nie mówi, nigdzie.
Hormony spadają, o depreche mega łatwo. Jeszcze jak się trafi wymagający niemowląt to już całkiem.
Ja po porodzie czułam dumę z danej siebie bo urodziłam naturalnie i to było najsilniejsze uczucie. Potem czułam strach.. bo moja cora nie budziła się na karmienie, ani na zmianę pieluchy. Tylko, ze ja nie mogłam przez to spac.. I tak przez miesiąc.. wzbudzały ja jakieś ekstremalne rzeczy.. jak uczucie zimną w pachwinach i to na sekundę. No przy dostawieniu do piersi zasypiają znowu..
Teściowa mnie natraszyla zadlawieniem to już całkiem zeswirowalam. Ciągle sprawdzałam czy żyje.. A potem przetala spac ona, nie chciała w wózku jeździć. Ani w gondoli ani w spacerować i tak do 8mż.. dopiero później okazało się ze ma przykurcz mięśni.. S każdy mi wmawiać ze przyzwyzailam ja.. DIeki Ci Boże za chusty! Bo bym z domu nie wyszła.

Wie różnie to bywa po porodzie. Trzeba o swoich odczuciach mówić głośno. Miłość do dziecka przychodzi stopniowo, mimo, ze kocha się już w brzuchu to tak miłości calyczas się człowiek uczy

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Terminu nie powiedziała ale wszystko jest w porządku :-) widziałam serduszko ale mówiła że nie będziemy słuchać bo to nie wskazane na tym.etapie ale po pulsie widzi ze mniej więcej 120 uderzeń na minutę :-) i wyszło że jestem 6t1d a wg moich obliczeń od ostatniej @ wychodzi 6t2d :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przeziębienie vs wczesna ciąża.

Dzisiaj 4t3d a od 3 dni totalny pomór. Kaszel, katar, lekka temperatura... czy to może być niebezpieczne?

Oczywiście już schizuje. 2 dni temu beta 56. Dzis 93. To jakby niezbyt wiele:(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przeziębienie vs wczesna ciąża.

Dzisiaj 4t3d a od 3 dni totalny pomór. Kaszel, katar, lekka temperatura... czy to może być niebezpieczne?

Oczywiście już schizuje. 2 dni temu beta 56. Dzis 93. To jakby niezbyt wiele:(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Z tego co czytałam to w ciągu dwóch dni o 66% powinno wzrosnąć więc wychodzi na to że ok. Sprawdź sobie też na kalkulatorze internetowym chociaż dla mnie na jednym pokazał ze wynik super a na drugim ze zły wzrost :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć
Ja dziś też byłam u gina. Wprawdzie nie widać było zarodka ale ciałko żółte tak więc powiedział że jest wszystko dobrze. Może to wina sprzętu. W każdym razie i tak się cieszę. Bo pęcherzyk rośnie ciałko się pojawiło także się rozeija. Teraz idę w środę to pewnie więcej zobaczę.
Mecenasowa gratuluję [emoji173]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anabela i Mecenasowa gratuluje [emoji3]

Ja idę w poniedziałek na 13.30 , wiem ze za wcześnie , ale muszę.....

Nie wiem czy pracować , czy iść na zwolnienie , ale ciężko mi na 14 godz jak idę bo spanie mnie zmaga i dźwigać się boje ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry