reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Sonisia Witaj! Serdeczne gratulacje. Beta na pewno pięknie przyrośnie!
@mecenasiwa27 ja się czuję zupełnie normalnie. W brzuchu już nie ciągnie.. W ciąży z córką niby też się czułam super, ale teraz tak jak Ty, zastanawiam się czy na pewno wszystko dobrze się rozwija. Wizyta 11 w środę. Więc trzeba czekać..

Akurat Witaj! Ja mam coreczke i teraz oczekujemy niespodzianki. U nas też moment kiepski.. Nie zdążyłam wrócić do pracy po pierwszym porodzie..
Bardzo szybko Wam te testy wychodzą. Ktoś po terminie miesiączki miał słabą kreskę?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie wiedziałam kiedy dostane dokładnie okres ale miał to być wtorek, środa, najpóźniej czwartek i zrobiłam we środę i wyszła wyraźną kreska :-)
1507282277-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wy tak macie bądź miałyście w poprzednich ciążach - od 3 dni czuje się jakby cukier ciagle mi spadał ... wręcz w głowie się kręci skupić się nie mogę dopiero jak zjem taka super mleczna czekoladę - tak z 3 kostki to przejdzie ... ale nie mam ochoty na słodkie bardziej słone. Przed ciąża jadłam dużo słodyczy piłam colę, jak zaszłam nie mam ochoty w ogole na ro ... i nir wiem czy to może być reakcja organizmu na brak cukry czy coś ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja na 9 dni przed okresem miałam już widoczną kreskę - na takim samym teście jak Ty @Mecesowa27 ;) no ale według bety u mnie 5-6 tydz więc może dlatego ;)

@queen_b ja przed ciążą miałam tak samo, że dużo jadłam słodkości i coli byłam - teraz jem nadal dużo ale gazowane mi nie wchodzi. Co do spadku cukru tak może być za niski poziom stąd takie objawy
 
Ja @ powinnam dostać w poniedziałek , wiec 3 dni przed mam taki test , a beta wczoraj 30,86. W poniedziałek do gina , wiem ze nie zobaczę za dużo , ale chce być spokojna. Następna Wizytę umówiłam na 2 listopada, bo wtedy dopiero jest termin do mojej pani doktor na NFZ
1507283150-aaaaaa.jpeg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry