reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Wlasnie tego sie obawiam ale co moze zrobic tylko czekac... Ta Beta mnie pociesza ze rosnie a to juz cos. U mnie kreski tez slabe byly. Nie mam objawow w sumie jakis specjalnych... Pobolewa brzuch jak na okres i troszke piersi bola po zdjeciu biustonosza i tyle

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie bój się będzie dobrze:) będzie tylko to czekanie.
 
ja do 10.11 jajo zniosę ale z drugiej strony jak pójdę i nic nie będzie widać to wpadnę w rozpacz. W sumie może ja też pójdę na bete :dry:
 
Kurde a mnie 2tygprzed ciąża jak byłam u stomatologa to kazał przyjść na kamień i nie zdążyłam... Mam teraz w ciąży iść bo zrobić ? Czy to się robi bez znieczulenia? Bo ja ZAWSZE mam znieczulenie i u mnie dentysta to taki stres że hej :/ [emoji32]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pracuje w gabinecie stomatologicznym :) sciaganie kamienia wykonuje sie bez znieczulenia :) no i tak samo kamień jak i prochnica maja zly wplyw na dziecko :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pracuje w gabinecie stomatologicznym :) sciaganie kamienia wykonuje sie bez znieczulenia :) no i tak samo kamień jak i prochnica maja zly wplyw na dziecko :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli czym predzej zmykać do stomatologa?
To już się zapisuję !!! Dzięki za info[emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno stomatolog jest obowiązkowy, szczególnie pilnowanie kamienia nazębnego który można przekazać dziecku!

I próchnicę [emoji58]

Kurde a mnie 2tygprzed ciąża jak byłam u stomatologa to kazał przyjść na kamień i nie zdążyłam... Mam teraz w ciąży iść bo zrobić ? Czy to się robi bez znieczulenia? Bo ja ZAWSZE mam znieczulenie i u mnie dentysta to taki stres że hej :/ [emoji32]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Zrobić w drugim trymestrze, poinformować stomatologa i znieczulenie tez można [emoji6]

Dziewczyny ja chyba przechodzę na dietę niskowęglowodanową :( wzdęcia mnie wykonczą. Espumisan nic nie daje. Mam zwykłą nospe. Ile mogę jej brać?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

3x1 No spa zwykła , ale No spa to na skurcze raczej a nie na wzdęcia [emoji848]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry