reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja miałam poprzednio przy pustym jaju tak pobiegałam do lekarza cieszyłam się jak szalona a potem tragedia nic jeszcze nie widział i tak czekałam na to serce 4 tygodnie i się nie doczekałam.Ja testów robiłam 4 sztuki wszyntkie wyszły pozytywnie ale kreski nie takie mocne jak ta pierwsza. Masz jakieś objawy?
Wlasnie tego sie obawiam ale co moze zrobic tylko czekac... Ta Beta mnie pociesza ze rosnie a to juz cos. U mnie kreski tez slabe byly. Nie mam objawow w sumie jakis specjalnych... Pobolewa brzuch jak na okres i troszke piersi bola po zdjeciu biustonosza i tyle

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja chyba przechodzę na dietę niskowęglowodanową :( wzdęcia mnie wykonczą. Espumisan nic nie daje. Mam zwykłą nospe. Ile mogę jej brać?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Pamietam przy pierwszej ciazy okropne wzdecia i zatwardzenie... Do tego stopnia ze zalatwialam sie krwia. Mi pomoglo picie zapazonego lnu 3 razy dziennie.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pamietam przy pierwszej ciazy okropne wzdecia i zatwardzenie... Do tego stopnia ze zalatwialam sie krwia. Mi pomoglo picie zapazonego lnu 3 razy dziennie.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś załatwiłam się normalnie wyjątkowo a wzdęcia i twardy brzuch i tak mam :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie robilam jeszcze żadnych badan. Do lekarza mialam isc 7 listopada ale przelozylam sobie wizyte na 1 listopada, bo strasznie niecierpliwa jestem.
A z objawów to tylko mnie piersi bolą i czasami podbrzusze.
Znam to tez bym chciala wszystko juz tu i teraz [emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry