reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja mam tak wrażliwe zęby że mi dentystka ściąga kamien bez ultradźwieków bo nie moge wytrzymać!!!!

Pączków zazdroszczę, dziewczyny jak się wielocytuje tutaj? Nie mogę znaleźć.

ADA87 czy 1 listopada to nie święto?
 
Co do znieczulen bylam u jednej dwntystki to w 3 trymestrze krecila mocno nosem co do Znieczulenia. A co do objawów moje piersi są podwojne i mega bola

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tak wrażliwe zęby że mi dentystka ściąga kamien bez ultradźwieków bo nie moge wytrzymać!!!!

Pączków zazdroszczę, dziewczyny jak się wielocytuje tutaj? Nie mogę znaleźć.

ADA87 czy 1 listopada to nie święto?
Tak 1 listopada to swieto ale w Polsce. Ja mieszkam w Berlinie i tu tego swieta nie ma
 
Dziewczyny mam wynik bety w poniedzialek byl 1054 dzis mam 2707. Czyli wzrasta jest szansa. Jejku mam ochote leciec do lekarza czy juz widac zarodek...chyba oszaleje

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze czekam na męża bo ma mi przywieźć

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry