reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Witam.ale żeście natworzyly. nie mam szans żeby nadrobić. dużo zdrowia dla wszystkich i mało stresów.ja u lekarza bylam w pon (zwykłego pierwszego kontaktu) wypełniła jakieś formularze i teraz mam czekać aż położną się że mną skontaktuje.ma na to miesiąc. Także proszę mi tu dziewczyny nie panikowac bo ja swoje maleństwo zobaczę najwczesniej koniec listopada początek grudnia. Gdyby coś się działo mam lecieć do przychodni albo jechać na early pregnancy. Na szczęście czuje się dobrze i nic się nie dzieje . Ja dziś wolne .w szkole ferie to spaliśmy ż młoda do 10.30 :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wczoraj się pochwaliłam , że jedyne objawy jakie mam, to bole brzucha. No i od dzisiaj już nie jest tak pięknie. Mam cały czas mdłości i jest mi strasznie słabo. Nie mam siły nic zrobić.

I na dodatek jestem przerażona. Jak ja dam radę z noworodkiem i dwulatkiem w tym samym czasie??? Ciągle się zastanawiam co też nam do łba strzeliło [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Dasz radę ;) ja miałam 15 miesięczna córeczkę gdy urodził nam się synek :) a teraz mała będzie miała 4,5 gdy na świat przyjdzie trzecie. Czas szybko upływa.. Dzieci rosną w mgnieniu oka :)
 
Witam.ale żeście natworzyly. nie mam szans żeby nadrobić. dużo zdrowia dla wszystkich i mało stresów.ja u lekarza bylam w pon (zwykłego pierwszego kontaktu) wypełniła jakieś formularze i teraz mam czekać aż położną się że mną skontaktuje.ma na to miesiąc. Także proszę mi tu dziewczyny nie panikowac bo ja swoje maleństwo zobaczę najwczesniej koniec listopada początek grudnia. Gdyby coś się działo mam lecieć do przychodni albo jechać na early pregnancy. Na szczęście czuje się dobrze i nic się nie dzieje . Ja dziś wolne .w szkole ferie to spaliśmy ż młoda do 10.30 :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mieszkasz w Uk? Ja mojego pierszego synka urodzilam w Londynie[emoji7]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry