reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja na mojego męża nie mogę narzekać. Od samego urodzenia pomagał mi przy Adasiu. Zawsze go kąpał a w nocy jak dokarmialam go mm to również się budzil i mu podawał mleko. Po ponad roku wyjechał za granicę więc zostałam sama. Było mi ciężko bo jeszcze studiowalam ale dużą pomoc miałam od mamy i siostry. Teraz mąż jest już na miejscu i wiem że znowu od samego początku przejmie część obowiązków nad maleństwem.
 
reklama
To u mnie aż tak źle z mężem nie ma. Pierwszego pampersa to on w szpitalu przebieral synkowi. Jak przyszła pielęgniarka na pierwszą kąpiel do synka to on jako pierwszy przy niej stał żeby wszytko podglądać. Kapalismy na zmianę jak wracał z pracy to zawsze z synkiem się bawił o zajmował. Synek jak miał 4 miesiące wróciłam do szkoły wieczorowej na język to mimo że synek był tylko na piersi to z nim zostawał przez 4h. Ale noce mu odpuszczam nie karze mu wstać bo wczas wstaje. Ale twierdzi ze przy drugim chciałby wstawać tez w nocy chodźby po to żeby mi tylko podać

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katka u mnie to samo ale ja po calych dniach sama z dziecmi,po nocach wstaje sama ale on ma wytlumaczenie ze mala z nim zawsze placze i w sumie tak jest aczkolwiek nie powiem meczace jest samodzielne calkowicie zajmowanie sie wszystkim o dziecmi i domem i zwierzakami a dziadkow do pomocy nie mam ale i tak kocham to i mimo zmeczenia nie zamienilabym to na nic innego

Gosia a jakie ksiazki masz do nadrobienia?Co ciekawego planujesz czytac?Ja jedyny czas jaki mam na czytanie to noc chociaz teraz ciezko dotrwac do 2

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]

Teraz czytam "Krystyno nie denerwuj matki", a czekają na mnie 4ta i 5ta część Millennium. Potem "Włam się do mózgu" Kotarskiego.
 
Dziewczyny mam pytanko . W którym tyg najlepiej iść do lekarza? Żeby nie bylo za wcześnie [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja miałam zamiar sobie coś kupić a małż do mnie;p po co ci jak zaraz i tak się nie zmieścisz xd

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
No to Cię pocieszył...:)
Ja wczoraj chciałam iść w sukience na imprezę, ale każda w którym chciałam iść i mierzyłam, to albo w piersiach się dopięłam z ledwością i ciężko by było oddychać, albo brzuch odstawał i wyglądałam jak w 7sc już...Także poszłam w spodniach.[emoji23]

Witam nowe mamusie.
Do lekarza ok 5-6 tyg najwcześniej, ale i tak serduszka może nie być widać... To zależy czy potrzebujesz zaświadczenie do pracy o ciąży, albo L4 żale,y od pracy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się śmiałam do męża ze jak będę na l4 to może sobie lektury za czasów szkolnych przeczytam by później coś pamiętać bo w szkole się nie czytało :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry