reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Do sprzatania najlepiej nie wdychac tych oparow bo np. Domestos mocno smierdzi.
Co do konfliktu nie wiem jal to jest ale zleca ci odcztyn kuknsa na obecnosc prZeciw ciał. Ja mam ab rh - i wiem ze jeśli w sobote bedzie ok to bede musiala to zrobic. Mi surowice podali po porodzie milam cc. Ale dobre pytanoe z tym konfliktem moze w sobote zapytam

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Młody dalej z gorączką jutro do lekarza. Ale tatuś z nim zostanie a my wybieramy;) w końcu może jakieś zakupki;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katka zazdroszcze wypadu.Ale moj chlop nie zostalby sam z mala wiec na razie nie mam takiego luksusu [emoji1]

A ze spaniem u mnie podobie weekend mozna pospac to wstaja o 7 a w tygodniu jak do szkoly trzeba wstac o 6 to jest marudzenie [emoji6]

Mimika oooo to mamy dzieciaczki z tego samego roku ;) i miesiaca :)

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Katka zazdroszcze wypadu.Ale moj chlop nie zostalby sam z mala wiec na razie nie mam takiego luksusu [emoji1]

A ze spaniem u mnie podobie weekend mozna pospac to wstaja o 7 a w tygodniu jak do szkoly trzeba wstac o 6 to jest marudzenie [emoji6]

Mimika oooo to mamy dzieciaczki z tego samego roku ;) i miesiaca :)

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
Mój laski nie robi. Więcej go w domu nie ma jak jest. Tym bardziej że młody chory i tylko ja w nocy do niego wstaje . Niech chociaż w dzien z nim zostanie

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja wczoraj miałam taki mega leniwy dzień. Dzisiaj w sumie podobnie. Przez to, że zasypiam tak wcześnie mam parę książek do nadrobienia.
A w tym tygodniu do pracy na 6, bo mam do odrobienia ponad 3 godziny :(
 
reklama
Do góry