reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny czytam i trochę nie dowierzam jak mąż może nie pomagać przy dzieciach. Mój P od samego początku zajmował się dziećmi synek był na mm więc nie było kłopotu z karmieniem, przewija od początku, a jak się córka urodziła to pierwsze kąpiele on jej urzadzal podawał mi ją do karmienia a potem syna kapal szykować kolacje i usypial a pracował i cały czas pracuje bardzo ie ko fizycznie i nigdy mi nie powiedział że czegoś nie zrobi bo jest zmęczony jedynie co to w nocy nie wstawać do żadnego dziecka ale najzwyczajniej w świecie nie jest go w stanie nic w nocy obudzić śpi jak zabity. Yerba dzieci na innym etapie więc może czerpać więcej z zabaw z nimi i to jest fantastyczne jak się ich obserwuje
Witam nowe mamusie
Dzis mam strasznego lenia pewnie dzień spędzę w łóżku szkoda tylko że teściowej maja do nas przyjechać więc na jakąś godzinkę będę musiała się ogarnąć. Jesteśmy w trakcie wykańczania domu więc nie bardzo jest gdzie u nas przyjmować gości bo za bardzo nie ma gdzie nawet usiąść więc dłużej pewnie nie posiedza . Najgorsze ze ciągle chce mi się jeść
 
Mam nadzieje.Staram sie myslec tylko pozytywnie [emoji10]

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
Bo tak trzeba. Ja mam 13 msc córkę i jeszcze nie chodzi więc dzwigam trochę tego klocka bo mieszkamy na piętrze. I też sie boje. Bo w pierwszej ciąży musialam lezec i nic nie dźwigać

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w 6t5d założyła karte w 1 ciąży. To była 1 wizyta

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
W poprzednich ciążach też tak miałam, teraz prowadzę ciążę w Medicoverze i tutaj jest troszkę inaczej. Ale tutaj mam wszystkie badania za darmo w ramach mojego pakietu. Nie muszę czekać godzinami w kolejce do lekarza jak to było poprzednim razem.
 
Hej dziewczyny czytam i trochę nie dowierzam jak mąż może nie pomagać przy dzieciach. Mój P od samego początku zajmował się dziećmi synek był na mm więc nie było kłopotu z karmieniem, przewija od początku, a jak się córka urodziła to pierwsze kąpiele on jej urzadzal podawał mi ją do karmienia a potem syna kapal szykować kolacje i usypial a pracował i cały czas pracuje bardzo ie ko fizycznie i nigdy mi nie powiedział że czegoś nie zrobi bo jest zmęczony jedynie co to w nocy nie wstawać do żadnego dziecka ale najzwyczajniej w świecie nie jest go w stanie nic w nocy obudzić śpi jak zabity. Yerba dzieci na innym etapie więc może czerpać więcej z zabaw z nimi i to jest fantastyczne jak się ich obserwuje
Witam nowe mamusie
Dzis mam strasznego lenia pewnie dzień spędzę w łóżku szkoda tylko że teściowej maja do nas przyjechać więc na jakąś godzinkę będę musiała się ogarnąć. Jesteśmy w trakcie wykańczania domu więc nie bardzo jest gdzie u nas przyjmować gości bo za bardzo nie ma gdzie nawet usiąść więc dłużej pewnie nie posiedza . Najgorsze ze ciągle chce mi się jeść
Ja też ciągle pochłaniam jedzenie. Hehe. Nic sie przede mna nie ukryje[emoji39]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo tak trzeba. Ja mam 13 msc córkę i jeszcze nie chodzi więc dzwigam trochę tego klocka bo mieszkamy na piętrze. I też sie boje. Bo w pierwszej ciąży musialam lezec i nic nie dźwigać

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
No to mamy te same obawy bo w ostatniej ciazy musialam prawie cale 9 miesiecy lezec plackiem od polowy wstawac tylko na siku i szybki prysznic.Mieszkam na poddaszu i codziennie musze tachac wozek zeby starsza Corke zaprowadzic do szkoly.

No nic.Damy rade i wszystko bedzie dobrze

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
U mojej dr położna też kartę ciąży zakłada później dopiero, ale nie pamiętam w którym tygodniu to bylo

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozdrawiamy z córka;)

W oczekiwaniu na emotki;)
1508671797-b8b51bf20bcda971-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry