reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No to jest dobre rozwiązanie - bo egzemplarz egzemplarzowi nierówny ;) U nas też całe plany pierają się na założeniu, że Dusia będzie choć troszkę podobna do Stasia :D
A w samej Chorwacji to takich maluchów jest cała masa - w zeszłym roku (no jeszcze nie byłam w ciąży, ale starania już były, więc siłą rzeczy rozglądałam się za małymi dzieciaczkami ;)) to w naszej okolicy było chyba z 6-7 takich maluszków max pół roku - jeden to wyglądał jak noworodek ;)
Jazda w nocy na pewno ułatwia sprawę, ale też nic na siłę, bo bezpieczeństwo ponad wszystkim - moja mama też woli jechać w godzinach wieczornych i potem rannych, bo w nocy mówi, że i tak czuje że usypia - więc w ich aucie w nocy zmienia się mój brat z tatą :)

Co do palców to ja od około tygodnia mam tak mega spuchnięte, że nie miałabym opcji nosić obrączki (ale nie mam tego problemu, bo od 6 lat nie noszę - w pracy i tak muszę zdejmować i kilka razy bym prawie zgubiła, więc ostatecznie przestałam ją nosić). Nawet jak zginam palce to czuję jak skóra mi się napina :(
Ja też juz jakieś dwa lata nie zakładam. Najpierw byłam chuda z niedowagą, palce malutkie i chude, po ślubie obrączka mi nie wchodziła na palec, a potem problem ściągnąć. Miałam powiększyć, ale teraz nie ma sensu :)

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My sie wybieramy do Barcelony w październiku. To na razie plany, a co wyjdzie, to się okaże. Pod koniec sierpnia mamy zawody z psami w Trójmieście i tez zamierzamy tam być. Sporo podróżujemy, często dużo dalej, więc Igor będzie musiał się dostosować. Na razie rozkminiamy, kiedy pierwszy raz zabrać go do Indii...


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Na skórę rąk pomoże zwykła lanolina. Długo się wchłania ale efekt jest już po pierwszym użyciu. Ja miałam skórę podrażnioną od tych mrozów i to jak cholera ale pomogło i to szybko:)
I dobry krem z mocznikiem, z ziaji do stóp jest z 10 czy 15%.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O tak. Ja to już od początku II trym ściągam codziennie na noc - tak na początku chyba profilaktycznie, a od kilkunastu dni nie noszę obrączki również w dzień, po tym jak wróciłam któregoś dnia ze spaceru i miałam ogromne problemy, żeby ściągnąć. Wolę teraz nie nosić niż "narażać" się na interwencję strażaków hehe :) Choć przyznam, że czuję się bez niej jakoś tak "łyso".
Ja nie mam z tym problemów na szczęście, pierscionki i obrączkę nosze :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też już tak od tygodnia nie noszę nic na palcach. Okropnie opuchnięta jestem. Do tego wydęty brzuch cokolwiek bym nie zjadła, więc czuje się zupełnie jak balon. Albo piłka, najpewniej lekarska bo duża okrągła i ciężka ;)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja właśnie jestem na glukozie i czekam nie jest tak źle [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom


Bedzie dobrze, dasz rade [emoji846]
Wczoraj miałam wizytę kontrolną, wszystko w porządku choć podobno mały jest trochę większy niż powinien, waży 1.08kg
Przez ostatnie 3 tyg przytyłam 1kg, co od początku ciąży daje bilans +5kg
Wyniki wszystkie w normie, szyjka Ok. Kolejna wizyta za 3tyg.
Miłego dnia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej a dzięki najgorzej jest to czekanie ja mam za tydzień wizytę dopiero więc jeszcze chwilę.piczkeqm jak jest wszystko ok to dobrze [emoji16]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@angela21_21 powodzenia:) czas zleci:) trzymam kciuki za dobry wynik:)

@emer185 dzieci się rozwijają swoim tempem:) nie musi się wcale urodzić duży:) u nas wg USG Kaja będzie ważyc ok 3,5kg także drobniutka bo Liwcia miała 4kg:D
 
Do góry