reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Poki możesz to ściągnij bo po porodzie jest mega spuchnięte ciało. Ja już chodzę bez pierścionków ubieram od święta:)

A ja mam pytanie z innej beczki: czy któraś z Was zauważyła że ma jakieś wypryski na twarzy? Ja od wczoraj wyglądam jakbym dojrzewała cały czas mi coś nowego wychodzi:/
Ja nie mam wyprysków, ale pękają mi naczynka w ciąży :/ W różnych miejscach - na twarzy, rękach, ramionach.. Nie wiem, co lepsze, co gorsze..
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny macie też problem ze ściągnięciem obrączki/pierścionka? Kurde mnie od tygodnia gdzieś spuchly paluchy i mam z tym problem [emoji39] zastanawiam się czy w ogóle ja ściągnąć do porodu i włożyć jak się unormuje stan wody w organizmie?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
O tak. Ja to już od początku II trym ściągam codziennie na noc - tak na początku chyba profilaktycznie, a od kilkunastu dni nie noszę obrączki również w dzień, po tym jak wróciłam któregoś dnia ze spaceru i miałam ogromne problemy, żeby ściągnąć. Wolę teraz nie nosić niż "narażać" się na interwencję strażaków hehe :) Choć przyznam, że czuję się bez niej jakoś tak "łyso".
 
My w tym roku na razie nie myślimy o wakacjach - to będzie nasze pierwsze dziecko, więc zobaczymy jak to będzie :) może na weekend uda nam się wyskoczyć, np. nad morze :) natomiast planujemy z mężem w przyszłym roku w maju polecieć na wakacje jeszcze przed moim powrotem do pracy i może uda nam się jak co roku w okresie sylwestrowym pojechać w góry, oby :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie jeszcze raz napisać.
Mam do sprzedania sporo ubranek w atrakcyjnych cenach. Ceny są sporo niższe niż rynkowe, ale w razie czego możemy się dogadać. Ubranka są nowe, zostały jedynie wyprane. Rozmiary od 50 do 74.

Ubranka są pogrupowane w zestawy, ale proszę się tym nie sugerować, mogę sprzedać również na sztuki to co kogoś zainteresuje, w razie czego zmienię aukcję. Im więcej rzeczy by zostałoby kupionych tym niższą cenę jestem w stanie zaproponować. Zależy mi na sprzedaży więc na pewno się dogadamy. Sprzedaję też m. in. kocyki, butelkę, pozytywkę a' la Szumiś itd. Zapraszam
usmiech.gif


Link do: Przedmioty użytkownika zulti - Allegro.pl
 

Załączniki

  • hmprod (1).jpg
    hmprod (1).jpg
    180 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_20180305_160640.jpg
    IMG_20180305_160640.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 64
  • IMG_20180305_162123.jpg
    IMG_20180305_162123.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 64
  • IMG_20180305_162208.jpg
    IMG_20180305_162208.jpg
    81 KB · Wyświetleń: 73
  • pinokio-happy-day-body-rozpinane-z-dlugim-rekawem-trojkaty-76889-c8a4f985.jpg
    pinokio-happy-day-body-rozpinane-z-dlugim-rekawem-trojkaty-76889-c8a4f985.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 67
  • pinokio-happy-day-ogrodniczki-czarne-76943-e49cbe1c.jpg
    pinokio-happy-day-ogrodniczki-czarne-76943-e49cbe1c.jpg
    60,5 KB · Wyświetleń: 78
  • pinokio-north-kombinezon-ecru-77001-c0ef7ada.jpg
    pinokio-north-kombinezon-ecru-77001-c0ef7ada.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 76
  • pinokio-north-pajac-niebieski-77007-3d48a9c3.jpg
    pinokio-north-pajac-niebieski-77007-3d48a9c3.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 69
  • 1.jpg
    1.jpg
    119,2 KB · Wyświetleń: 68
  • hmprod.jpg
    hmprod.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 58
Powiedzcie mi dziewczyny macie też problem ze ściągnięciem obrączki/pierścionka? Kurde mnie od tygodnia gdzieś spuchly paluchy i mam z tym problem [emoji39] zastanawiam się czy w ogóle ja ściągnąć do porodu i włożyć jak się unormuje stan wody w organizmie?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na razie noszę, ale na poród zostawię w domu ;) tak nam radziła położna na szkole rodzenia, że palce w czasie porodu mogą spuchnąć, więc trzeba zdjąć przed, żeby nie trzeba było rozcinać, a najlepiej to nie brać wcale ze sobą takich cennych rzeczy, bo złodzieje po szpitalach krążą
 
Dziewczyny, najlepszego dla nas! I obyśmy miały szybkie, bezproblemowe porody i grzeczne dzieci, nie mówiąc o mężach ;)
Hm, no właśnie u nas jest problem z jazdą nocną, bo oboje za tym nie przepadamy. Ja mogę wypić 3 kawy, 2 energetyki, a i tak po chwili oczy mi się kleją.. Więc jazda nocna jest w moim przypadku dużym ryzykiem i unikam jej - jak do tej pory skutecznie, bo tylko raz jechaliśmy nocą nad Bałtyk jak Pola miała 2 latka. Nie wiem, chciałabym gdzieś się w końcu wyrwać i odpocząć, bo prawdziwych wakacji nie mieliśmy od 3 lat, a wcześniej co roku jeździliśmy w jakieś fajne miejsca za granicę, gdzie pogoda gwarantowana, morze, plaża i pluskanie się w basenie dawało mi energii na następny rok.. Teraz mi tego strasznie brakuje. No, ale poczekamy chyba do porodu, zobaczymy jaki model nam się trafi i może wtedy podejmiemy decyzję, czy idziemy na całość i jedziemy do Chorwacji, czy pojedziemy gdziekolwiek w Polskę, byle zmienić klimat i troszkę odsapnąć od codzienności.
No to jest dobre rozwiązanie - bo egzemplarz egzemplarzowi nierówny ;) U nas też całe plany pierają się na założeniu, że Dusia będzie choć troszkę podobna do Stasia :D
A w samej Chorwacji to takich maluchów jest cała masa - w zeszłym roku (no jeszcze nie byłam w ciąży, ale starania już były, więc siłą rzeczy rozglądałam się za małymi dzieciaczkami ;)) to w naszej okolicy było chyba z 6-7 takich maluszków max pół roku - jeden to wyglądał jak noworodek ;)
Jazda w nocy na pewno ułatwia sprawę, ale też nic na siłę, bo bezpieczeństwo ponad wszystkim - moja mama też woli jechać w godzinach wieczornych i potem rannych, bo w nocy mówi, że i tak czuje że usypia - więc w ich aucie w nocy zmienia się mój brat z tatą :)

Co do palców to ja od około tygodnia mam tak mega spuchnięte, że nie miałabym opcji nosić obrączki (ale nie mam tego problemu, bo od 6 lat nie noszę - w pracy i tak muszę zdejmować i kilka razy bym prawie zgubiła, więc ostatecznie przestałam ją nosić). Nawet jak zginam palce to czuję jak skóra mi się napina :(
 
Powiedzcie mi dziewczyny macie też problem ze ściągnięciem obrączki/pierścionka? Kurde mnie od tygodnia gdzieś spuchly paluchy i mam z tym problem [emoji39] zastanawiam się czy w ogóle ja ściągnąć do porodu i włożyć jak się unormuje stan wody w organizmie?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
ja już chyba od miesiąca nie noszę, bo był problem ze ściągnięciem wieczorem...
 
reklama
A u mnie obrączka lata po palcu :eek: pewnie przez te ciągle wymarznięte dłonie. Domyślam się, że jak się zrobi ciepło to ta sytuacja się zmieni no i przed porodem na pewno ściągnę. U mnie ta woda to się chyba w tyłku i na udach zatrzymuje :frown:
 
Do góry