reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Bedzie dobrze, dasz rade [emoji846]
Wczoraj miałam wizytę kontrolną, wszystko w porządku choć podobno mały jest trochę większy niż powinien, waży 1kg80.
Przez ostatnie 3 tyg przytyłam 1kg, co od początku ciąży daje bilans +5kg
Wyniki wszystkie w normie, szyjka Ok. Kolejna wizyta za 3tyg.
Miłego dnia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A który to tydzień?
Bo mój kilo mniejszy a termin na 19 czerwca

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AgaRS90 tydzień 26.
wczoraj sprawdzaliśmy i okazało sie, że mąż był dużym dzieckiem bo ważył prawie 5kg wiec możliwe że to po prostu sprawa genów. Niemniej lekarz nie kazał sie tym stresować bo jak powiedział jest jeszcze sporo czasu i wszystko może sie zmienić


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@AgaRS90 tydzień 26.
wczoraj sprawdzaliśmy i okazało sie, że mąż był dużym dzieckiem bo ważył prawie 5kg wiec możliwe że to po prostu sprawa genów. Niemniej lekarz nie kazał sie tym stresować bo jak powiedział jest jeszcze sporo czasu i wszystko może sie zmienić


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No tak to teraz jest w tym okresie, ze kazdy rośnie "po swojemu".
Teraz tak nadgonil, za msc moze troszkę zwolnic.
Moj maz tez był dużym dzieckiem, 3900 o 64cm.. też sie tego obawiam, ze bedzie duzy bo to moj 1 poród no ale zobaczymy:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do rąk używam Iwostin Sensitia krem regenerujący do rąk, nie pogarsza plam uczuleniowych, nawet na trochę polepsza, a to już dużo :)
Ja też po wizycie, nie miałam usg, tylko tętno lekarz sprawdzał. Na następnej wizycie będziemy maluszka oglądać :) z szyjką ok, brzuch ok, wyniki też, więc z wizyty na wizytę jestem coraz spokojniejsza :) a jeszcze teraz chodzę do szkoły rodzenia raz w tygodniu, więc zawsze mogę się umówić z położną albo zapytać o coś, więc już w ogóle czuję się zaopiekowana :D a Wy dziewczyny jak tam nastawione psychicznie? :)
 
Ja już też jestem po krzywej w poniedziałek mam zadzwonić bo będą dopiero wyniki [emoji4] ale rano miałam 74 cukru [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@olala25 po wizycie tez jestem spokojna:) a im bliżej następnej tym bardziej się denerwuję... Chyba większość tak ma mam taką nadzieję:)

Dzisiaj idę w końcu do kosmetyczki zrobić sobie brwi bo normalnie człowiek wygląda jak małpolud normalnie:p miałam zrobić sobie paznokcie ale na budowie zaraz będzie po nich więc dałam sobie spokój.
Robicie u kosmetyczki jakieś zabiegi pielęgnacyjne na twarz? Zastanawiam się czy teraz robić coś z przebarwieniami od ślinotoku czy się wstrzymać do jesieni
 
@olala25 po wizycie tez jestem spokojna:) a im bliżej następnej tym bardziej się denerwuję... Chyba większość tak ma mam taką nadzieję:)

Dzisiaj idę w końcu do kosmetyczki zrobić sobie brwi bo normalnie człowiek wygląda jak małpolud normalnie:p miałam zrobić sobie paznokcie ale na budowie zaraz będzie po nich więc dałam sobie spokój.
Robicie u kosmetyczki jakieś zabiegi pielęgnacyjne na twarz? Zastanawiam się czy teraz robić coś z przebarwieniami od ślinotoku czy się wstrzymać do jesieni
Przebarwienia to w ciąży mogą się dopiero robić, więc bym poczekala :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agata.szy wiem ze się robią ale ja dookoła ust mam skórę jak poparzoną i nie chciałabym żeby wiosenne słońce mi to utrwaliło bo później będzie ciężko to usunąć
 
Dziewczyny, czy lekarze sprawdzają Wam poziom AFI? Chyba muszę się o to upomnieć bo już kilka razy usłyszałam pytanie czy będę mieć bliźniaki. Pierwsza ciąża, początek 27 tygodnia a brzuch jak do porodu :/
 
reklama
Dziewczyny, czy lekarze sprawdzają Wam poziom AFI? Chyba muszę się o to upomnieć bo już kilka razy usłyszałam pytanie czy będę mieć bliźniaki. Pierwsza ciąża, początek 27 tygodnia a brzuch jak do porodu :/
mi sprawdza ostatnio. w poprzedniej ciąży właśnie tak miałam - ogromny brzuch i AFI w górnej granicy. ale synek też był duży ;)
 
Do góry