reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja narazie ciuszków nie kupuje. Mam pełno worów ubranek od bratanków itp. ale nie biorę się za segregację bo mamy remont pokoju i mam taki bałagan że szok. Zabiorę się za to jak skończę. Myślicie że mogę malować ściany ? Uwielbiam malować ale coś mi się obiło o uszy że niewolno, albo chodziło o to że dziecko nie może być w świeżo malowanym? Bo to napewno. Rano czułam się chora ale teraz już ok. Ten spuchnięty nos od środka to norma. Ciężko się śpi. Rozebraliśmy starą meblościankę i mąż z desek zrobił świetny domek dla kotów, nawet okrągłe okienka wywiercił. Ale później stwierdziliśmy że nie mamy miejsca na takiego kloca który nam nie będzie wogóle pasował do nowego wystroju. No i już oczami wyobraźni widziałam jak Gabcio będzie tam właził i stwierdziliśmy że oddamy do fundacji. Ucieszyli się bo koty uwielbiają mieć swoje miejsce a tam jest ich trochę na kupie. Jednego stamtąd adoptowaliśmy kiedyś.
A tu kolejne foto do albumu :
Zobacz załącznik 840379
Szelągowska ostatnio w programie mówiła, że nie maluje ścian w ciąży, bo nie można. Wiem, że do drewna są bezpieczne farby dla dzieci i mam w ciąży ( malowałam taką mebel ) my już gotowi zacząć remont od jutra:) ścian niestety nie będę malować, mąż mi zabrania.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas tez pizga ale ubieram sie cieplutko i pedze na spacer, potem tez do kościoła.
Mamy duża bazylikę i tez noe grzeją bo nie ma jak;D ale cieply sweter, narciarska kurtka i bedzie git:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
@maćku, @Zosia933 co się dzieje? Odezwijcie się..
Przepraszam za milczenie. U mnie wszystko w porządku.

Cały mój czas wolny w ostatnim czasie poświęcam na rozwinięcie nowego "projektu" Link do: Decorolka
Docelowo ma to być moje źrodło dochodu na wychowawczym, więc mam rok z hakiem na rozhulanie interesu ;) Zapraszam do polubienia stronki i udostępniania dalej :)
 
Powoli zabrałam się za kompletowanie wyprawki. I jeśli chodzi o ciuszki to raczej wszystko mam. Część dostałam od bratowej, trochę kupiłam w lumpku. Ale ogólnie to mam problem z szukaniem ciuszków dla chłopca. I wydaje mi się, że o wiele trudniej znaleźć coś ładnego dla chłopca, niż dla dziewczynki...
Z większych rzeczy muszę jeszcze kupić wózek i fotelik. I jakieś drobiazgi.
 
Przepraszam za milczenie. U mnie wszystko w porządku.

Cały mój czas wolny w ostatnim czasie poświęcam na rozwinięcie nowego "projektu" Link do: Decorolka
Docelowo ma to być moje źrodło dochodu na wychowawczym, więc mam rok z hakiem na rozhulanie interesu ;) Zapraszam do polubienia stronki i udostępniania dalej :)
Nie strasz nad tak więcej!!
Bo uduszę[emoji55]
 
Ja się ciepło ubrałam i do kościoła poszłam, ale mam niedaleko ;) jutro się wybieram do szkoły rodzenia i muszę pojechać autobusem, bo mąż w pracy, więc trzeba się hartować, bo jutro jeszcze zimniej. Przynajmniej zarazków trochę wymrozi.
 
Przepraszam za milczenie. U mnie wszystko w porządku.

Cały mój czas wolny w ostatnim czasie poświęcam na rozwinięcie nowego "projektu" Link do: Decorolka
Docelowo ma to być moje źrodło dochodu na wychowawczym, więc mam rok z hakiem na rozhulanie interesu ;) Zapraszam do polubienia stronki i udostępniania dalej :)

Zdolniacha! :)
 
reklama
Przepraszam za milczenie. U mnie wszystko w porządku.

Cały mój czas wolny w ostatnim czasie poświęcam na rozwinięcie nowego "projektu" Link do: Decorolka
Docelowo ma to być moje źrodło dochodu na wychowawczym, więc mam rok z hakiem na rozhulanie interesu ;) Zapraszam do polubienia stronki i udostępniania dalej :)

Cudeńka robisz :) Zawsze żałuję, że nie mam zdolności manualnych....
A zaproszenia na chrzciny będą?? :D To możesz tu złapać klientki :D
 
Do góry