reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@didi133 nie sugeruj się tylko rozmiarem miseczki, ważny jest też obwód pod biustem i dopiero z nim mówi Ci coś o rozmiarze. uwierz mi, że 65E to naprawdę nie jest duży biust:)

swoją drogą nie wierzę, że masz 95 pod biustem, bo to w połączeniu z miską C to jest jakieś 112 cm w obwodzie ;) możliwe, że masz źle dobrany stanik
Też mi się tak wydaje... @didi133 Wybierz się do sklepu, gdzie brafiterka zmierzy Ci rozmiar, oj można się dziwić...
 
reklama
Nie ma żadnych badań naukowych, które by tą tezę potwierdzały.
Ja osobiście SIDS-u się bardzo boję, dlatego każde z dzieci śpi z monitorem oddechu. Opinie są w tej kwestii podzielone jak zawsze, ale dzięki temu ja śpię spokojniej.
A co do szczepień to nasze dzieciaki szczepione i najmłodszego też będziemy o ile nie pojawią się faktyczne przeciwwskazania.
U nas też monitor oddechu obowiązkowo będzie, tylko waham się między takim pod materac, a takim przyczepianym do pampersa. Jakiś czas temu przeglądałam profil jednej dziewczyny na fb, jednego dnia wrzucała zdjęcia ze jej córeczka skończyła 4 miesiące, a drugiego wpis, że malutka nie żyje, potem się okazało że właśnie SIDS zrobiło swoje :(. Jeśli jest opcja żeby chronić swojego maluszka to uważam, że trzeba z niej skorzystać.
 
Zuza włączyli Ale 10... nie 13 gdzie szczepów jest więcej na ktore najczęściej polskie dzieci chorują.... bo 10 jest tańsza w zakupie dla Państwa niestety....

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
a, czyli jednak dupa! poprzednie dzieci szczepiłam 13 i przy kolejnym też bym tylko tą brała pod uwagę
z drugiej strony może jednak lepiej 10 niż żadną...
 
Też mi się tak wydaje... @didi133 Wybierz się do sklepu, gdzie brafiterka zmierzy Ci rozmiar, oj można się dziwić...
Dokładnie:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
a, czyli jednak dupa! poprzednie dzieci szczepiłam 13 i przy kolejnym też bym tylko tą brała pod uwagę
z drugiej strony może jednak lepiej 10 niż żadną...
Dla osob, które nie szczepiły wcale na pneumo ze względu na finanse to zdecydowanie lepiej tak niż wcale :) My też szczepiliśmy 13-walentnymi i teraz pewnie też taką będziemy.
@Motyl_ek Ja mam monitor pod materac Angel Care i świetnie się sprawdza. Właściwie nie miałam fałszywych alarmów. A nawet gdyby były to i tak wolę wstać o jeden raz za dużo niż coś przeoczyć:)
Myślałam o tym do pampersa, ale bałam się że będę cały czas sprawdzać czy się nie odczepił :p
 
A jak to się ma do podróżowania? Nie ma problemu z przewożeniem i potem montażem 'gdzieś'? Nasz bąbel pierwszą dużą podróż zaliczy zanim skończy 3 miesiące, po drodze kilka mniejszych.
 
Dla osob, które nie szczepiły wcale na pneumo ze względu na finanse to zdecydowanie lepiej tak niż wcale :) My też szczepiliśmy 13-walentnymi i teraz pewnie też taką będziemy.
@Motyl_ek Ja mam monitor pod materac Angel Care i świetnie się sprawdza. Właściwie nie miałam fałszywych alarmów. A nawet gdyby były to i tak wolę wstać o jeden raz za dużo niż coś przeoczyć:)
Myślałam o tym do pampersa, ale bałam się że będę cały czas sprawdzać czy się nie odczepił :p
@pea dokładnie to miałam na myśli :) dla mnie dupa, bo i tak zapłacę za 13, ale tym co by w ogóle nie zaszczepili to jednak na plus
 
Pneumokoki i tak są już w kalendarzu szczepień, na nfz dla wszystkich dzieci urodzonych po 1 stycznia 2017 r.
Moj amała jest z 2016 wtedy pneumo było poza kalendarzem ja mam te prevenar 13 a na fundusz jest ta tańsza szczepionka.
Co do stanika nie wiem jakoś mnie to nie ekscytuje grunt by dobrze leżał i nie uwierał:)
 
reklama
Do góry