reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Gratulacje wizyt;) zuch dzieciaki rosną;)

Waga 74 pf... Ja z niej startowalam teraz a w pierwszwj ciazy z 67kg. Ale głowa so góry póŹniej jakoś zgubimy;)
 
O tak ! Motyl_ek ja tez, zginęły po pierwszej ciąży a teraz mam takie jak w czasie gdy karmilam. Obawiam sie tego co bedzie pozniej.. :o

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopiero was nadrobilam bo neta nie miałam 24H bo remontuja klatkę schodową u nas.Gratuluję udanych wizyt Ola a u Ciebie jak reakcja na zmianę płci?
Aga twój maluszek rośnie jak moja gwiazda też w 21 tygodniu miała 380 ...przygotuj się na na następnej wizycie będzie prawie dwa razy tyle [emoji12]
Czytałam ze zakladacie tajne przez poufne...Ja Facebooka nie mam więc nie dołączę ...Mam nadzieję że nie zrobi się tu nagle pusto....
Co do snów to nie raz śnią mi się głupoty...ciężko aż coś przytoczyć....fakt orgazmow miałam już sporo ale tylko we śnie bo teraz to mój przede mną ucieka...


Ja tak miałam gdy miałam celibat 3m przez krwiaka. Zabawne ale prawdziwe
 
Ja dopiero was nadrobilam bo neta nie miałam 24H bo remontuja klatkę schodową u nas.Gratuluję udanych wizyt Ola a u Ciebie jak reakcja na zmianę płci?
Aga twój maluszek rośnie jak moja gwiazda też w 21 tygodniu miała 380 ...przygotuj się na na następnej wizycie będzie prawie dwa razy tyle [emoji12]
Czytałam ze zakladacie tajne przez poufne...Ja Facebooka nie mam więc nie dołączę ...Mam nadzieję że nie zrobi się tu nagle pusto....
Co do snów to nie raz śnią mi się głupoty...ciężko aż coś przytoczyć....fakt orgazmow miałam już sporo ale tylko we śnie bo teraz to mój przede mną ucieka...


Ja na początku myślałam, że będzie chłopak, tak czułam, no i zgadzało się to z teorią, że seks w dniu owulacji daje chłopaka - u nas jakieś 3h po, bo ja zawsze czuje owulacje, no i chłopaki głównie się w rodzinie rodzą. Więc było zaskoczenie w 12 tygodniu, że dziewczynka, ale lekarz od razu zaznaczał, że to jeszcze wcześnie. No ale powoli, jak już poczułam kopniaki zaczęłam mówić do brzuszka po żeńsku. Bałam się, że jak się płeć znowu zmieni, to będziemy zawiedzeni, ale nie było źle :) i imię już wczoraj wybraliśmy,będzie Mateusz :) ja chce mieć trójkę dzieci, wiadomo, rzeczywistość pokaże, więc wierze, że na dziewczynkę przyjdzie jeszcze czas ;)
Co do wagi, to ja startowałam z 65 kg (teraz +2 kg), na razie widzę powiększenie brzuszka, pośladki w normie :p no i cycki urosły, 2 miesiące temu jakoś wskoczyłam w większy rozmiar. Przeraża mnie uczucie jak mam wzdęcia, brzuch idzie do góry i bez stanika cycki mi się stykają z brzuchem, czuje się jak stara baba wtedy :D więc mam nadzieję, że już bardzo nie urosną, bo moje 75F mi wystarczy
 
Ja startowałam z wagi 57 kg. Z pierwszym synkiem przytyłam 9 kg i w dniu wyjścia ze szpitala byłam na zero a po 3 mcach od porodu miałam -10 kg. Pięknie wtedy wyglądałam. Taka szczuplutka. Wzrost mam 160 cm. Mam nadzieję, że teraz też malo przytyje, choć już +4 kg jest.

Któraś pytała o miłość do dziecka starszego. Ja mam synka 2 lata i 5 mcy i my się tulimy non stop. Synek jest strasznie że mną zżyty i uzależniony od moich włosów. Non stop mietoli włosy. Nie zaśnie bez włosów. Jak tylko jest obok to łapie za włosy. Ospueluchowany już dawno, smoczek w kąt poszedł bez problemu a był bardzo smoczkowy a włosów nie jestem w stanie go oduczyć.
Kiedyś bałam się drugiego dziecka, że go nie pokocham jak Misia a tym czasem już kocham synusia w brzuszku.
 
Ja na początku myślałam, że będzie chłopak, tak czułam, no i zgadzało się to z teorią, że seks w dniu owulacji daje chłopaka - u nas jakieś 3h po, bo ja zawsze czuje owulacje, no i chłopaki głównie się w rodzinie rodzą. Więc było zaskoczenie w 12 tygodniu, że dziewczynka, ale lekarz od razu zaznaczał, że to jeszcze wcześnie. No ale powoli, jak już poczułam kopniaki zaczęłam mówić do brzuszka po żeńsku. Bałam się, że jak się płeć znowu zmieni, to będziemy zawiedzeni, ale nie było źle :) i imię już wczoraj wybraliśmy,będzie Mateusz :) ja chce mieć trójkę dzieci, wiadomo, rzeczywistość pokaże, więc wierze, że na dziewczynkę przyjdzie jeszcze czas ;)
Co do wagi, to ja startowałam z 65 kg (teraz +2 kg), na razie widzę powiększenie brzuszka, pośladki w normie [emoji14] no i cycki urosły, 2 miesiące temu jakoś wskoczyłam w większy rozmiar. Przeraża mnie uczucie jak mam wzdęcia, brzuch idzie do góry i bez stanika cycki mi się stykają z brzuchem, czuje się jak stara baba wtedy :D więc mam nadzieję, że już bardzo nie urosną, bo moje 75F mi wystarczy
Ja w 1szej ciąży z 75 E/F wylądowałam na 80 I/J.
Szczególnie po ciąży jak laktacja ruszyła pełną parą..
Jak sobie wspomnę te cyce jak wymiona... [emoji21]
 
ja nie mam dużego biustu - przed ciążą 65E, ale teraz nosze już staniki, które w poprzedniej ciąży nosiłam w 7/8 miesiącu, więc się zastanawiam co dalej... o karmieniu i laktacji na początku nawet nie wspomnę...
 
Ja w 1szej ciąży z 75 E/F wylądowałam na 80 I/J.
Szczególnie po ciąży jak laktacja ruszyła pełną parą..
Jak sobie wspomnę te cyce jak wymiona... [emoji21]
Nie pocieszyłaś mnie :D Ale cóż, trzeba będzie się przyzwyczaić ;)
22 tc.png

To ja i mój brzuszek po wczorajszym obżarstwie i sprzed 3 tygodni, rośnie teraz jak szalony :D
 

Załączniki

  • 22 tc.png
    22 tc.png
    130,5 KB · Wyświetleń: 466
reklama
ja nie mam dużego biustu - przed ciążą 65E, ale teraz nosze już staniki, które w poprzedniej ciąży nosiłam w 7/8 miesiącu, więc się zastanawiam co dalej... o karmieniu i laktacji na początku nawet nie wspomnę...
To podobnie jak u mnie... tyle, że ja już teraz w 20 tygodniu noszę ciuchy i staniki, które w poprzedniej ciąży zakladalam w okolicach 7 miesiaca...Mam nadzieje, ze to sie w koncu troche zatrzyma, bo inaczej czeka mnie chyba w 8-9 miesiacu wizyta w sklepie z rozmiarami XXXL ;)
 
Do góry