reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No my w szpitalu nie pozwalamy rodzicom dawać czekolady...
Ludzie tak robią bo kiedyś myślano że to jest dobry sposób..
Nawadnianie ją, jak najwięcej niech pije, to jest najważniejsze..
Tak jak powiedziałam to co w niej siedzi powinni całe wylecieć a nie się kisić po zatrzymaniu..
Ale długo jakoś ta biegunka trwa.
A robi wszystkie kupy takie? Jest ich dużo w ciągu dnia?
Jak podam kisiel jagodowy badz placki z jagodami to mniej bo wstrzymuje ale jak nic nie daje to 6kup. Dzis mamy 2 za soba bez kisli itp obie nie fajne ciut wodniste
 
reklama
My dzisiaj byliśmy na połówkowych i dziewczynka przerodziła się w chłopca, więc wybieranie imienia zaczynamy od początku ;) z małym wszystko ok, waży 504g :) mi lekarz do luteiny i magne b6 dołączył nospę 2x1 i kazał ograniczyć wysiłek, bo na skurcze jeszcze za wcześnie. Szyjkę zmierzył, ma 30 mm, więc na razie ok.
 
Jesteśmy :) mały ma 380gram, jak to lekarz określił - dzyndzolek nie odpadł i na pewno bedzie chłopiec:)
Pomierzony, wszystko sprawdzone.. tak wiec jest super :) wszystkie pomiary wskazują na 21tc więc książkowo się rozwija.
Zapomniałam zjeść coś słodkiego, ale i tak fikał choć większość czasu twarzyczka byl zwrócony w stronę kręgosłupa.
Głowica juz latała po całym brzuchu, macica wysoko juz za pępek moj wychodzi!
Poród na 26.06 :)
1518118697-d1fbcbe3e7345b81-aaaaaa.jpeg

I od poczatku mam prawie +5kg...
Dzisiaj na wadze 69.6 [emoji31]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Jesteśmy :) mały ma 380gram, jak to lekarz określił - dzyndzolek nie odpadł i na pewno bedzie chłopiec:)
Pomierzony, wszystko sprawdzone.. tak wiec jest super :) wszystkie pomiary wskazują na 21tc więc książkowo się rozwija.
Zapomniałam zjeść coś słodkiego, ale i tak fikał choć większość czasu twarzyczka byl zwrócony w stronę kręgosłupa.
Głowica juz latała po całym brzuchu, macica wysoko juz za pępek moj wychodzi!
Poród na 26.06 :)
1518118697-d1fbcbe3e7345b81-aaaaaa.jpeg

I od poczatku mam prawie +5kg...
Dzisiaj na wadze 69.6 [emoji31]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Super że z dzidzią wszystko ok [emoji7] śliczne zdjęcia
Ty się przyjmujesz że 69 kg? Ja mam 74 i muszę żyć... a dziewczyny tu niektóre takie kruszynki po 50 kg, gdzie ja nigdy takiej wagi nie miałam [emoji24] no chyba że jak mijalam po drodze tą skalę [emoji23]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mam durne sny ale odkad jestem w ciazy to czesto zdarza mi sie sie smiac przez sen. I to z totalnych głupot.
Ostatnio śniło mi sie ze mój tato chcial siku i tak podskakiwal z nogi na nogę. Notalna bzdura. A obudzilam sie śmiejąc na cały głos.
Na początku mój mąz dziwil sie ale teraz juz sie chyba przyzwyczail, ze zdarza mi sie wybuchnąc smiechem w nocy
 
Zauważyłam, że odkąd jestem w ciąży to moje sny nadawałyby się do jakichś podręczników psychiatrycznych :-D. Tej nocy śniło mi się, że poszłam podlozyc drówno do pieca i jak otworzyłam drzwiczki to znalazłam tam w środku małego słonia, takiego wielkości dłoni. Wyjęłam go i włożyłam do zlewu wypełnionego wodą. On sobie pływał, a ja go karmiłam sałatą :eek:
Jak to dobrze, ze nie jestem jedyna, ktorej się śnią głupoty :) Z reguły pamiętam sny do 5 minut po przebudzeniu, wiec nie zablysne rzadną historyjka. Ale chyba i tak nie pobiłabym spaceru z tygrysem i bezdomnego z pampersem ;)
A dziewczyny, które mają już dzieci- nie macie w ciąży dodatkowych pokladów miłości do dziecka? Ja to bym się mogla cały dzień przytulać z moja 7-latką, nawet wiecej niż z mężem ;)
 
Jeśli chodzi o rewelacje senne, to mnie już dwa razy w nocy obudził orgazm [emoji27] Wcześniej mi się to w życiu nie zdarzało. W pierwszej ciąży też nie. I żeby było jasne, mąż leżał dalej i smacznie spał [emoji23]

A dziwne sny mam od zawsze. Najczęściej czarownice, trolle, magiczne zamki i te sprawy[emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopiero was nadrobilam bo neta nie miałam 24H bo remontuja klatkę schodową u nas.Gratuluję udanych wizyt Ola a u Ciebie jak reakcja na zmianę płci?
Aga twój maluszek rośnie jak moja gwiazda też w 21 tygodniu miała 380 ...przygotuj się na na następnej wizycie będzie prawie dwa razy tyle [emoji12]
Czytałam ze zakladacie tajne przez poufne...Ja Facebooka nie mam więc nie dołączę ...Mam nadzieję że nie zrobi się tu nagle pusto....
Co do snów to nie raz śnią mi się głupoty...ciężko aż coś przytoczyć....fakt orgazmow miałam już sporo ale tylko we śnie bo teraz to mój przede mną ucieka...


 
Ja to raczej uciekam przed mężem. On tylko na początku ciąży zapytał czy jak się kończy w środku to sperma nie idzie do dziecka :realmad:. Jak mu wytłumaczyłam że nie to z jego strony nic się w kwestii libido nie zmieniło. Powiedziałabym wręcz, że trochę się jego ochota zwiększyła, to chyba przez moje ciążowe kształty. Serio, ostatnio jak zobaczyłam w lustrze swój tyłek i uda to normalnie jak jakaś murzynka. Nigdy nie miałam małego tyłka ale teraz jest masakra
 
reklama
Motyl_ek to tak jak moj. Libido dwa razy takie jak zwykle a patrzy z pożądaniem aż nie mogę uwierzyć, u mnie tez ksztalty sie zaokraglily. Ale poki co mi sie podobaja. [emoji14] i u Ciebie tez na pewno nie ma zle.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry