reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A mi się dzisiaj z kolei śniło, że przewijalam i bawiłam dziecko, które było.. bezdomnym w wieku ok. 60 lat i przez to, że skończyły mi się pampersy zakładałam mu podpaske z nadzieją, że nie zrobi "2" [emoji23]
Ahahaahhahahaha LEŻĘ I KWICZĘ [emoji241][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Macie dziewczyny fantazję w snach hehe [emoji57] ja dopóki drzemie lub nie otworzę oczu to pamiętam sny, ale w momencie jak je otworzę to już ani tyle[emoji2] w każdym razie rzadko, tylko same odczucia mi zostają radość czy smutek na przykład

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahahahah [emoji23] Jak to dobrze że nie tylko ja mam tak namieszane w głowie [emoji23] Też mam dziwne sny i to przed ciążą też [emoji2]

Mój najbardziej irracjonalny: Ja i mój wybranek na spacerze z naszym pupilem. Tyle że to nie był byle jaki piesek ani kotek tylko tygrys... wielki groźny szablozębny stwór. No i jak można by się spodziewać (o ile czekogolwiek można się spodziewać po tygrysach na smyczy...) nasz mruczek zrywa się z uprzęży i zaczyna hasać beztrosko po trawniku. Panika. Przecież on kogoś zaraz zje! Ktoś zadzwoni na policję i nam go zabiorą! No więc genialna ja wymyśliłam żeby go czymś zwabić, i potem zapiąć na smycz. Mówię do chłopa mego, żeby poszedł kupić coś do jedzenia dla tygrysa. Pobiegł przejęty, wraca i wręcza mi litrowy słoik... BURAKÓW WIÓRKÓW. Poważnie. No to ja się zaczynam drzeć na tego niemotę, jak to ja: 'czy ty jesteś normalny? Burakami wiórkami chcesz tygrysa zwabiac?!' No i na tym się skończył ten festiwal nonsensu, bo się obudziłam zestresowana. Ale jeszcze chwilę po przebudzeniu byłam zła na tą sierotę moją... No bo żeby wiórki... na tygrysa...?

A tak w ogóle to mam niedorzecznego doła że nie mogę zjeść pączka (Ja! Największa zdrowożywnościowa terrorystka!). Sama nie zrobię bo do słodkości mam dwie lewe ręce, kupić nie da rady zupełnie... A wszyscy mnie tak molestują zdjęciami tej drożdżowej pychoty [emoji22] tak mi było smutno że mój ukochany poczuł że jako samiec alfa ma moralny obowiązek przynieść mi coś co będzie choc imitacją paczka... No to on szuka a ja czekam. Ale jak mi przyniesie buraki wiórki to go zabiję.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Buraki wiórki pobiły wszytko [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji234][emoji234][emoji234]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W czasie biegunki po pierwsze i najwazniejsze - NAWADNIAC. Gorzką herbatą lub samą wodą z eletrolitami.
Po drugie dieta oparta na ryzu - gotowany ryz z marchewka lub ryz z gotowanym jablkiem. Mozna tez jablka pieczone w piekarniku soute.
I wafle ryzowe i biszkopty. Nic wiecej w pierwszej kryzysowej fazie nie zazywac.
I biegunki lepiej nie wstrzymywac - niech sie przetoczy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie i żadnej czekolady, ani tym podobnych...
 
To ja sama już nie wiem jak tak to mówią czwkolada 90% kakao gorzka dawac;/ ona je wafelki ryzowe i pije wode lub rumianek nic więcej. No i mleko na noc. Dzis sprubuje jakos zastąpić
 
A mi się dzisiaj z kolei śniło, że przewijalam i bawiłam dziecko, które było.. bezdomnym w wieku ok. 60 lat i przez to, że skończyły mi się pampersy zakładałam mu podpaske z nadzieją, że nie zrobi "2" [emoji23]


Wygrałaś tym snem internety :-D:-D:-D ze śmiechu już mnie brzuch boli a człowiek jakieś głupie kabarety ogląda :biggrin2:
 
Dziewczyny...ON MI ZNALAZŁ PĄCZKI, PRAWDZIWE! [emoji22] Czy istnieje bardziej dobitne wyznanie miłości? To ten jedyny, na całe życie, teraz wiem to na pewno [emoji23]

1518111012-13bbc45512fab8a8-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny...ON MI ZNALAZŁ PĄCZKI, PRAWDZIWE! [emoji22] Czy istnieje bardziej dobitne wyznanie miłości? To ten jedyny, na całe życie, teraz wiem to na pewno [emoji23]

1518111012-13bbc45512fab8a8-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
No stanął na wysokości zadania [emoji106] po buraczkach ani śladu [emoji12] gratuluję męża [emoji4]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę! Ja nie szaleję z jedzeniem a na plusie 11 kg... Miałam nadzieję, że max 15 przybędzie przez całą ciążę, a tu w 10 tygodniu wywaliło mi brzuch i już w żadne stare spodnie się nie mieściłam :/. Teraz 21+6 a brzuch widać nawet w zimowej kurtce, czuję się jak czołg.

U mnie też widać brzuchol nawet w zimowej kurtce. +4 na wadze.

@paulinka7.06 u nas seksu nie ma od pozytywnego testu i w ciazy z pierwszym synkiem też tak było. Zakazane bo wiecznie coś było nie tak.
 
reklama
To ja sama już nie wiem jak tak to mówią czwkolada 90% kakao gorzka dawac;/ ona je wafelki ryzowe i pije wode lub rumianek nic więcej. No i mleko na noc. Dzis sprubuje jakos zastąpić
No my w szpitalu nie pozwalamy rodzicom dawać czekolady...
Ludzie tak robią bo kiedyś myślano że to jest dobry sposób..
Nawadnianie ją, jak najwięcej niech pije, to jest najważniejsze..
Tak jak powiedziałam to co w niej siedzi powinni całe wylecieć a nie się kisić po zatrzymaniu..
Ale długo jakoś ta biegunka trwa.
A robi wszystkie kupy takie? Jest ich dużo w ciągu dnia?
 
Do góry