reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Banan nie dziala jagody wstrzymuja ja chwile a pozniej znowu immpreza;/ z nabiału zrezygnowalysmy w 90% tylko mleko pije na noc;(
Jest jeszcze węgiel leczniczy w syropie. Podawałam synowi i sama piłam ostatnio. Pomogło nam [emoji5]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam raz. Jak chodziłam /stałam to czułam i to od razu po przebudzeniu. Jak leżałam to nic nie czułam :) po kilku godzinach na szczęście przeszło i się więcej nie pojawiło :)
Dzięki, leżę pół dnia dzisiaj, ale przy wstawaniu czuję to kłucie. Mam nadzieję, że przejdzie tak jak Tobie [emoji2]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od tygodnia w tamten piątek dostała leki od lekarza to weekens wzglednie spokojny ale po wtorku znowu impreza trwa. Nie wiem idzie jej 2 dolna moze od zęba i sie biego. Kazdy na mnie naskakuje ze ona ma tule czasu biegunke ale co ja mam robic? Już kazdy mozliwy sposób testuje a jutro lekarz. Dzis z rana jedynie jedna kupa była zadka a tak nic jej nie jest. Moze przechodZi ? Nie lubie takich sytuacji
 
Witam,
U mnie 23+4 i +2kg od wagi początkowej
Niestety obydwa kilogramy w ciągu ostatnich dwóch tygodni, więc boję się co będzie dalej...
Pozdrawiam
 
Od tygodnia w tamten piątek dostała leki od lekarza to weekens wzglednie spokojny ale po wtorku znowu impreza trwa. Nie wiem idzie jej 2 dolna moze od zęba i sie biego. Kazdy na mnie naskakuje ze ona ma tule czasu biegunke ale co ja mam robic? Już kazdy mozliwy sposób testuje a jutro lekarz. Dzis z rana jedynie jedna kupa była zadka a tak nic jej nie jest. Moze przechodZi ? Nie lubie takich sytuacji
takie coś dawałam chłopakom przy biegunce:
Link do: Hipp ORS 200, kleik marchewkowo-ryżowy, 200 ml - Portal Dbam o Zdrowie
 
Zauważyłam, że odkąd jestem w ciąży to moje sny nadawałyby się do jakichś podręczników psychiatrycznych :-D. Tej nocy śniło mi się, że poszłam podlozyc drówno do pieca i jak otworzyłam drzwiczki to znalazłam tam w środku małego słonia, takiego wielkości dłoni. Wyjęłam go i włożyłam do zlewu wypełnionego wodą. On sobie pływał, a ja go karmiłam sałatą :eek:
 
Na biegunkę są bardzo dobre suszone jabłka, tylko że mało kto teraz coś takiego robi w domu, a kupić jest ciężko... Tak jak dziewczyny piszą, suchy prowiant, gotowany ryż, dobra jest też herbatka z owocu borówki(całego) do kupienia w sklepach zielarskich albo w aptece-moj synek chętnie ją pije. Możesz dać też 2 kostki gorzkiej czekolady z dużą zawartością kakao. Nie jest to najpyszniejsze, bo mocno gorzkie ale też może pomóc

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Motyl_ek hahhaha przepraszam, ale musze .
Czy z Tobą wszystko w porzadku ? [emoji173][emoji7][emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W czasie biegunki po pierwsze i najwazniejsze - NAWADNIAC. Gorzką herbatą lub samą wodą z eletrolitami.
Po drugie dieta oparta na ryzu - gotowany ryz z marchewka lub ryz z gotowanym jablkiem. Mozna tez jablka pieczone w piekarniku soute.
I wafle ryzowe i biszkopty. Nic wiecej w pierwszej kryzysowej fazie nie zazywac.
I biegunki lepiej nie wstrzymywac - niech sie przetoczy.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry