reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hejka można dołączyć ?

Witaj ;)

To ostatni post przed juz mnie kurewsko napier...a to tylko 2 cm ,co minute fuck ,fuck .Polozna zrobila czary mary po glowce malej ,bolalo jak chu.... maz musial trzymac Moje kolano zebym jej nie kopnela.Na razie wyrzywam sie na nim .Jeszcze dwie gorsze fazy przede mna .Teraz sciskam meza co minute ,kurde bez niego byloby kiepsko pomaga mi sie przewracac i robi za kelnera.[emoji122]Zazdro tym co tak szybko rodzily....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

O wow ;) Z jednej strony żal mi Ciebie,że tak sie meczysz ale z drugiej zajebiście Ci zazdroszczę :)
 
Ciagle sie ludze, ze z racji braku przepowiadaczy ja tak bede miala. Jak mnie chwyci - to to ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Życzę ci tego z calego serucha [emoji5]
 
A wiec jestem czerwcową mama :) termin na 24 :p mieszkam w uk wiec nie wiele wiem na temat mojej szyjki/wód i innych rzeczy . Miałam tylko 2 usg ostanie w 20+2 tc No i w 27 prywatne 4d ale nie mieli skalibrowanej maszyny do pomiarów etc. Wiec nie wiem nawet jakie moje dzieciątko ma wymiary [emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]. Jedynie z teori mierzenia miara krawiecka przez położna :)A no i jest to chłopczyk :). Próbowałam wbić się na różne wątki forum ale niestety wszędzie kobietki tak zżyte ze nie było miejsca dla mnie [emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powodzenia! Dacie radę dziewczyny :)
A ja od wczoraj mam przepowiadacze, ale nic z tego nie wychodzi... W pierwszej ciąży dostałam je rano, a w nocy dzidzia była z nami, więc wczoraj miałam lekką panikę. Chyba się dzisiaj poprzytulam może pójdzie :D
Moja córka stwierdziła, że jak urodzę siostrę to mam jej braciszka jeszcze zrobic. Już lecę ;)
 
To ostatni post przed juz mnie kurewsko napier...a to tylko 2 cm ,co minute fuck ,fuck .Polozna zrobila czary mary po glowce malej ,bolalo jak chu.... maz musial trzymac Moje kolano zebym jej nie kopnela.Na razie wyrzywam sie na nim .Jeszcze dwie gorsze fazy przede mna .Teraz sciskam meza co minute ,kurde bez niego byloby kiepsko pomaga mi sie przewracac i robi za kelnera.[emoji122]Zazdro tym co tak szybko rodzily....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Ojjj... moglas nie pisac, ze kurewsko boli a to dopiero 2 cm [emoji85] dziewczyno ! Dzielna badz trzymam kciuki ! Szybkiego rozwiazania !

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry