reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To ja się ważę co dzień w domu [emoji16]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Ja jem ostatnio tyle lodów i słodyczy , że nie mam odwagi [emoji85][emoji16]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Ja jem ostatnio tyle lodów i słodyczy , że nie mam odwagi [emoji85][emoji16]

3jgxskjox8hy3b2y.png
Ja truskawek z tlusta smietana ;) ale nic mi nie przybylo i jak nie urodze do 13ego to jak pojde sie wazyc mam nadzieje, ze dalej bedzie plus zero ;) to dziecie teraz tyje ;)

Co do snow- mezowi sie dzis snilo, ze urodzilam. Oby proroczo :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Witajcie.
Mam ustalone, że przy porodzie osobą towarzyszącą będzie położna ze szkoły rodzenia do której chodzę (za jej pomocą należy się oplata).
Nie miałam okazji jeszcze z nią porozmawiać o ustaleniach.
Zastanawia mnie czy już po wszystkim może ona wyjść z dzieckiem do ojca, który zapewne będzie czekał na korytarzu w pobliżu? Położna jest również pracownikiem szpitala, w którym będę rodzić.

Może któraś z mam była w podobnej sytuacji albo wie czy jest taka możliwość.

Pozdrawiam

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.
Mam ustalone, że przy porodzie osobą towarzyszącą będzie położna ze szkoły rodzenia do której chodzę (za jej pomocą należy się oplata).
Nie miałam okazji jeszcze z nią porozmawiać o ustaleniach.
Zastanawia mnie czy już po wszystkim może ona wyjść z dzieckiem do ojca, który zapewne będzie czekał na korytarzu w pobliżu? Położna jest również pracownikiem szpitala, w którym będę rodzić.

Może któraś z mam była w podobnej sytuacji albo wie czy jest taka możliwość.

Pozdrawiam

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepiej bedzie jak zadzwonisz do poloznej i sie zapytasz :) wydaje mi sie, ze co szpital to inne ustalenia.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Witajcie.
Mam ustalone, że przy porodzie osobą towarzyszącą będzie położna ze szkoły rodzenia do której chodzę (za jej pomocą należy się oplata).
Nie miałam okazji jeszcze z nią porozmawiać o ustaleniach.
Zastanawia mnie czy już po wszystkim może ona wyjść z dzieckiem do ojca, który zapewne będzie czekał na korytarzu w pobliżu? Położna jest również pracownikiem szpitala, w którym będę rodzić.

Może któraś z mam była w podobnej sytuacji albo wie czy jest taka możliwość.

Pozdrawiam

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ojciec może być na sali porodowej. Jeśli nie jest to pewnie dziecko po badaniach będzie mógł zobaczyc. A to juz zależy- z tego co się orientowałam w pobliskich szpitalach to pierwsze +/- dwie godziny dziecko jest kangurowane przez mamę - na jej brzuchu jest badane. Więc pewnie najszybciej po tym czasie- chyba , że wpuszczą go wtedy na prodówkę. Najlpiej zapytaj w swoim szpitalu. Każdy ma zapewne inne zasady.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Witajcie.
Mam ustalone, że przy porodzie osobą towarzyszącą będzie położna ze szkoły rodzenia do której chodzę (za jej pomocą należy się oplata).
Nie miałam okazji jeszcze z nią porozmawiać o ustaleniach.
Zastanawia mnie czy już po wszystkim może ona wyjść z dzieckiem do ojca, który zapewne będzie czekał na korytarzu w pobliżu? Położna jest również pracownikiem szpitala, w którym będę rodzić.

Może któraś z mam była w podobnej sytuacji albo wie czy jest taka możliwość.

Pozdrawiam

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
A dlaczego miałby nie móc wejść sam?
Do mnie jak już urodziłam poza mężem który był przy mnie weszla mama, tata i siostra.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Do góry