reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To ja 37+3 na plusie 14 kg a Rozala 3100. Szyjka byla 2 do 2.5 cm. Zamknieta.
Coraz bardziej mnie ten brzuch boli u gory tak po calosci. Nawet jak chodze...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Dacie rade. Do mojego zadzwoniłam o 11 że nie będę rodzić bo skurcze się nie piszą no to ten spoko, to zostaje sobie w pracy. A o 12.10 dziwnie do niego że o 13 mam cc[emoji23] . Do mnie ma 150 km, a jeszcze musiał czekać aż go ktoś na służbie zastąpi. I zdążył! Jak wjechałam na pooperacyjną to już na mnie czekał;)

Masz racje! Musi zdazyc, nie ma innej opcji:D on mnie musi do szpitala zawiezc^^ albo taksa pojade haha. Mysle, ze to sie samo jakos pouklada i koniec koncow wyjdzie ok :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja juz nie mam wizyty :(( kurde a bym chciala wiedziec jak sytuacja wyglada :p nawet myslalam czy sie nie zapisac, ale moj gin pomysli ze jestem jakas nienormalna bo powiedzial ze juz nie musze przychodzic tylko mam czekac...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My do Białegostoku mamy jakieś 25 min i kolejne 20 min żeby dojechać do szpitala ,a w godz szczytu to przebić się tam to nim 45 min ,wiec i ja mam nadzieje ze zacznie się wieczorem ,w nocy ew,nad ranem :) ja teraz mam wizyty co dwa tyg :)
Mój Łukasz bardzo chciałby byc ze mną na porodówce ale jak to wyjdzie zobaczymy
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Dacie rade. Do mojego zadzwoniłam o 11 że nie będę rodzić bo skurcze się nie piszą no to ten spoko, to zostaje sobie w pracy. A o 12.10 dziwnie do niego że o 13 mam cc[emoji23] . Do mnie ma 150 km, a jeszcze musiał czekać aż go ktoś na służbie zastąpi. I zdążył! Jak wjechałam na pooperacyjną to już na mnie czekał;)
Musiał ''wolno'' jechać [emoji6][emoji6]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
A ja juz nie mam wizyty :(( kurde a bym chciala wiedziec jak sytuacja wyglada [emoji14] nawet myslalam czy sie nie zapisac, ale moj gin pomysli ze jestem jakas nienormalna bo powiedzial ze juz nie musze przychodzic tylko mam czekac...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak ? U mnie teraz co tydzien a jak juz bedzie ,,krytycznie" to nawet co 2 dni na chwile mam wpadac pokazac.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry