reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

I to jest odpowiednie podejscie ;) a co wolno nam bedzie ;)

Spina mi sie brzuch co okolo 7 minut na pol minuty. Uhuhu skracaj sie szyjko skracaj ! ;) bolec nie boli tylko takie inne uczucie :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

A u mnie calkiem ustalo:(( nic a nic sie nie spina... a juz taka mialam nadzieje ze cos sie wydarzy w najblizszych dniach :p moze z zaskoczenia mnie wezmie ;))
Dzisiaj zaczynam 39 tydzien :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u mnie calkiem ustalo:(( nic a nic sie nie spina... a juz taka mialam nadzieje ze cos sie wydarzy w najblizszych dniach [emoji14] moze z zaskoczenia mnie wezmie ;))
Dzisiaj zaczynam 39 tydzien :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie spina od jakis 3 dni ale dzis mam w sumie czas zeby zobaczyc jak to czesto :)
Albo mala sie wypina ale az o taka regularnosc jej nie podejrzewam ;)
Wezmie Cie z zaskoczenia chwila moment i po sprawie ;)
Dobrze ze to spinanie nie boli.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Jestem dziewczyny już po. Miałam CC bo małemu tętno leciało. Jak będę miała zdjęcie to wstawię. Dziękuję za wsparcie. Aha Jakub Przemysław 3680 56cm długi 10/10
[emoji173]️

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje kochana! Daj znać jak będziesz mogła. Piękne wymiary! Zdrówka dla was!




74703e3kkwoaumma.png
 
U mnie ze slodkim podobnie! Musze jakos sie ogarnac ale jest taaaaaak ciezko :p ja wczoraj wspomnialam mojemu K przez tel, ze zjadlabym Mc'donalda, ale to bylo tylko takie marudzenie bo staram sie unikac. a on wraca z tortillka i frytkami haha i sie smieje ze z okazji dnia matki^^ no to zjadlam. Bede grubasem! :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze,że końcówka i dobrze,że za wiele nie przytyłam to chociaż nie mam jakichś olbrzymich wyrzutów sumienia za słodkie. A mój małżonek wie ,że lubię zdrowe jedzenie i mi nie przynosi żadnych fast foodów :D

Okej, jestem już po badaniu. Lekarka chciała w celu weryfikacji terminu zobaczyc wszystkie usg od początku do 13tyg i jak zobaczyła, ze robił je dr Zdun to powiedZiała, ze w kompetencje tego lekarza się nie wchodzi ;) zatem 6.06 jest moim prawidłowym terminem :D mam zrobić pod koniec przyszłego tyg ktg i jeśli do 4.06 nie urodze sama to 5.06 mam się rano stawić w celu przyjęcia na patologie (ale to dzień przed terminem dlatego, ze to nadciśnienie mam)
Jestem zadowolona choć nie chce mi się jeszcze tydzień turlac.
Aha i jeśli starszymi Was od początku klockami to jeszcze nie wszystko stracone bo u mnie młody dziś 38+4 według usg waży +/- 2900 g :) a wcześniej mówili, ze do 4 dobije ;)
Mój lekarz stwierdził ok 30 tygodnia ,że będzie ok 3.5 kg,teraz już jest ponad 3 kg a tu dopiero 36.6tc :D więc jeśli dotrwam do 40 tygodnia to może być powyżej 3.5 kg

No w nosie z tym- serio. Jak bylam na ip na karowej to mi usg dowcipne robili przy odslonietej zaluzji a w pokoju obok dwie pacjentki, pani doktor i 3 polozne.
Nie ma co sie wstydzic. Wstyd to krasc jak moja mama mowi ;)

Ja wychodzę z założenia,że jak mnie już lekarz ogląda rozłożoną to tam te dwie kobiety w te czy wefte nie robią różnicy ;)
 
reklama
Do góry