reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kurde ta położna trochę panikę zasiala. Ale lekarz kazał się nie denerwować. Jeszcze okazało się że jakąś infekcje złapałam delikatną :( Dostałam ctotrinazum krem. Czy jak to się tam pisze. :) Mam naradzie ze to coś da bo rodzić z infekcja trochę lipa. I jak rozdarcie już jest to taka infrkcja chyba nie bardzo:( Wiecie coś na ten temat? Taki krem wystarczy? Jak myślicie?
 
reklama
W sumie to chyba nie waga ważna do sn tylko obwód główki. Zacznę robić te masaże krocza bo na usg w 36t0 główka wyszła na 38t2 [emoji14]
Chyba mogę porzucić marzenia o nie nacinaniu
Spoko,mój w 36.1 miał główkę na 39.0. Widzę ,że u mnie będzie ciekawie ;)tym bardziej,że u mnie wąsko jak nie wiem. Ale mam nadzieję urodzić wcześniej,nawet lekarz mówił,że nie chce by mały już rósł a ja żebym już rodziła :D
 
Kurcze dziewczyny się dzieje [emoji6] Bellax trzymaj się mamuśka. Chyba jednak spakuję już tą torbę do szpitala. Dziś jeszcze jeździłam rezerwować salę dla syna na komunię za rok [emoji33]
 
1495722819-aaaaaa.jpeg
udalo sie zdobyc :D chociaz dziwnie mi tu teraz wrzucac takie pierdoly, jak tu sie Ludzie rodzą hihi [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez wcinam truskawy. Pod blokiem u mnie sie rozstawila Pani z warzyekami i owockami i bedzie codziennie [emoji7] [emoji7] [emoji7]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Moja mala ma podobno 3,100g lekarz przewiduje do porodu 3,500g na ktg rysują się jakieś tam skurcze położna była zachwycona, już jak zakładała ktg zauważyła że brzuch twardnieje ale jak jej powiedziałam że od tygodnia tak mam entuzjazm opadł. Lekarz pytał czy ja w ogóle czuje te skurcze, czuje i co z tego. I tak przewidywałam dziś już towarzyszą mi cały dzień. Szyjki nie sprawdzał i za tydzień znowu ktg. Termin bierze pod uwagę z pierwszego usg czyli 9.06 i takim sposobem mogę tak połazić aż do 23.06. [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Wariatka. Nie będziesz łazić do 23 [emoji14] spoko luz. Malutka na pewno się szybciutko wykluje ;)

Sunnyday- Ty już jesteś tak blisko terminu , że nawet dziś możesz urodzić [emoji6]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Kurcze ja też chce czereśnie, daj trochę ;)
Tak czytam o Waszych maluszkach i strasznie zazdroszczę już rozpakowanym. Niby mam jeszcze niecały miesiąc do terminu, dwójkę dzieci na głowie, ale tak strasznie bym chciała przytulić tą moją kluseczkę i zacałować te małe stopki... Fajnie Was tak poczytać, wszystkie sprzątałyście, że poczułam się jak leń i dzisiaj kuchnie i duży pokój wypucowałam :)
To na ten zamknięty można się załapać?
 
Boze dziewczyny teraz lapie dola.. ta rodzi, druga pisze ze dzis bedzie mama, to ta ma skurcze tu brak szyjki i rozwarcia a ja siedze i troche pobolewa mnie brzuch... po takiej dawce rozkurczowych domiesniowo ciekawe kiedy ja urodze wg... bede wieczność lazic w tej ciazy
 
reklama
Kurde ta położna trochę panikę zasiala. Ale lekarz kazał się nie denerwować. Jeszcze okazało się że jakąś infekcje złapałam delikatną :( Dostałam ctotrinazum krem. Czy jak to się tam pisze. :) Mam naradzie ze to coś da bo rodzić z infekcja trochę lipa. I jak rozdarcie już jest to taka infrkcja chyba nie bardzo:( Wiecie coś na ten temat? Taki krem wystarczy? Jak myślicie?

Dopóki worek owodniowy jest cały to dzidzia jest bezpieczna, infekcja jest groźna jakby maluszek się rodził wlasnie lub odeszłyby wody bo wtedy jest szansa na zakażenie




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry