reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Sunnday trzymam kciuki zeby sie unormowalo wszystko

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
no też mi się dużo wydaje, ale w większości artykułów tak wyczytałam. Dziennie biorę od 4 do 6 kapsułek w zalezoności jak sobie przypomnę.....a jeszcze dowcipnie planuję, bo podobno też pomaga, tylko któraś miała dać znać czy się rozpuściło i nie pamiętam która:-D

Ej ja dawalam znac :) Że można śmiało wtykac. :) Rozpuszcza się. :p
 
Moja mala ma podobno 3,100g lekarz przewiduje do porodu 3,500g na ktg rysują się jakieś tam skurcze położna była zachwycona, już jak zakładała ktg zauważyła że brzuch twardnieje ale jak jej powiedziałam że od tygodnia tak mam entuzjazm opadł. Lekarz pytał czy ja w ogóle czuje te skurcze, czuje i co z tego. I tak przewidywałam dziś już towarzyszą mi cały dzień. Szyjki nie sprawdzał i za tydzień znowu ktg. Termin bierze pod uwagę z pierwszego usg czyli 9.06 i takim sposobem mogę tak połazić aż do 23.06. [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po ktg i po wizycie. Podobno przy skurczu takim na 80% to normalne takie skoki tętna. Na kolejne ktg mam się zgłosić w sobotę. Rozwarcie na "luźny" palec szyjki praktycznie brak. Coś mnie dziś skurcze łapią. Może jednak szybciej pójdzie. :)
 
Zając mój w 28+2 ważył 1600-1700 ;) teraz waży 3 kg ,więc aż takiego klocuszka się nie spodziewam. Raz przytył 900g ,później tylko 400 g a teraz znów 900,więc różnie. Twoja maleńka też mogła przystopować w pewnym momencie. Mój był w ok 70-80 centylu,teraz jest idealnie w 50 :)
 
reklama
Moja mala ma podobno 3,100g lekarz przewiduje do porodu 3,500g na ktg rysują się jakieś tam skurcze położna była zachwycona, już jak zakładała ktg zauważyła że brzuch twardnieje ale jak jej powiedziałam że od tygodnia tak mam entuzjazm opadł. Lekarz pytał czy ja w ogóle czuje te skurcze, czuje i co z tego. I tak przewidywałam dziś już towarzyszą mi cały dzień. Szyjki nie sprawdzał i za tydzień znowu ktg. Termin bierze pod uwagę z pierwszego usg czyli 9.06 i takim sposobem mogę tak połazić aż do 23.06. [emoji17]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Czemu ci szyjki nie sprawdził? Jak masz skurcze to może właśnie wypadałoby sprawdzić czy rozwarcia nie ma itp?
Już po ktg i po wizycie. Podobno przy skurczu takim na 80% to normalne takie skoki tętna. Na kolejne ktg mam się zgłosić w sobotę. Rozwarcie na "luźny" palec szyjki praktycznie brak. Coś mnie dziś skurcze łapią. Może jednak szybciej pójdzie. :)
No to dobra wiadomość ze z maluchem jest oki[emoji106]

 
Do góry