reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hehehe i masa innych informacji zwlaszcza dla nas pierworódek [emoji6]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Hej Dziewczyny!

mam termin na 05.06, dzis na kontrolnej wizycie az ginekolog sie zdziwił, bo wszystko miękkie, nic sie nie skraca, no czyli nic sie nie dzieje... kolejną wizyte planuje ustawić na 05.06. czyli w dzien porodu - i teraz pytanie: czy mogę zażyczyć sobie / zażądać skierowania do szpitala na wywołanie ? Dzidzia i tak juz jest sporych rozmiarów, nie wyobrazam sobie czekania do 42 tc.
Hmm nie wydaje mi się...może do terminu coś ruszy, a jak nie to w różnych szpitalach różnie wywołują, u mnie od 5 doby po terminie. Po co się nakręcać? Może uda się urodzić przed terminem

7v8rikgno1ck7egs.png
 
W sumie to chyba nie waga ważna do sn tylko obwód główki. Zacznę robić te masaże krocza bo na usg w 36t0 główka wyszła na 38t2 [emoji14]
Chyba mogę porzucić marzenia o nie nacinaniu

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Wlasnie wyszorowalam lazienke. Na przyslowiowe swieta nie jest tak wysprzatane jak teraz ;) pozamienialam miejscami milion rzeczy maz znow bedzie sie zalil, ze nic nie moze znalezc. Do tego uprzatnelam szafe na przedpokoju - to czego nie mialam serca wyrzucic miesiac temu przy sprzataniu teraz wyrzucilam bez zalu. Jeszcze pranko, kapanko i przejde sie na zakupy lekkie spozywcze i odebrac wyniki kiła, hiv itp - takie ot codzienne ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

O jaaaa..... ale masz powera!
Mi tez sie włączyło wicie gniazda, ale przy dwójce dzieci to nie ma szans, sprzątanie przy dzieciach to jak mycie zębów nutellą, a wieczorami sił juz mi brak (chodzą spać ok 21). Tak wiec zazdroszczę sprzątania (nie myslalam że to kiedyś powiem).

Jagoda to juz pewnie tuli [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehehe i masa innych informacji zwlaszcza dla nas pierworódek [emoji6]

f2w3rjjg28c3of9g.png

Ojej a Wy myślicie, że te z kolejnym to takie top hop są :)
Ja się od Was dowiedziałam masy nowych rzeczy, od jakiś zastrzyków z wit.K po liście malin i wiesiołku! Szkoda, że nie poznałam żadnej osobiście, ale przewinęło się tu kilka z Trójmiasta, to może spotkamy się z naszymi wózeczkami ;)

Tak czy siak, ja mam znajomych (z forum), których znam 15 lat przez internet, a 10 osobiście :) Wierzę, że takie relacje są możliwe, trzeba tylko chcieć.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry