reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Suelen powodzenia! Niedlugo pewnie dziecinki bedziesz miala przy sobie. Jak na blizniaki to i tak dlugo posiedzialy w brzuszku [emoji1] [emoji1]
Dziewczyny co dalyscie na lozko zeby chronilo przed ewentualnymi wodami? Jakos nie moge sie zdecydowac, podklad do przewijania moim zdaniem za maly, a nie moge sobie przypomniec co za podklady mialam w poprzedniej ciazy...bo na pewno pod koniec na czyms spalam...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Kupilam w gemini taki podklad dla doroslych na lozko :) wymiary to 90x 60.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Lekarka to stwierdzila jak pojechalam do szpitala z cieknacymi wodami, okazalo sie, ze glowka byla jeszcze wysoko, zupelnie nieprzyparta. Mialam zakaz wstawania przez kilka godzin nawet do toalety az sie nie przyparla. Gdyby i tym razem zaczelo sie u mnie od odejscia wod, to mialabym obawy czy czasem sytuacja sie nie powtarza. U mnie wody zaczely odchodzic o 17, a urodzilam o 5. Teraz tez ciezko pracuje na to zeby tym razem wszystko szybko sie porozwieralo [emoji6] tzn nie stosuje jakichs specjalnych metod, ale licze na to, ze moj obecny tryb zycia pewne rzeczy przyspieszy [emoji39]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Życzę z całego serca Tobie (sobie jak i wszystkim) aby wszystko w temacie ciąży szło po naszej myśli [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ja bym naprawdę chciała w to wierzyć! W 1. przyjechałam do szpitala o 6 rano regularną akcją skurczową, a przed 20 urodziłam, więc jakoś optymizm porodowy dawno mnie opuścił (w zasadzie już na starcie) :D Tym razem próbuję sobie pomóc jak umiem... pół dnia szukałam tych przeklętych liści malin na rozwarcie i ani to w jakiś bio-sklepach, ani w aptekach, podobno do jakiegoś zielarskiego mam się wybrać...
Czytam, że Ty masz powód, to się nie dziwię :) A jak to stwierdził lekarz?

aaa nie pamiętam kiedy ostatni raz Was czytałam przez komputer (da się Was wtedy jakoś ogarnąć!), tak życie prowadzę na telefonie. Napaliłam się na jakieś ciuszki - ale już na swój, przed ciążowy rozmiar, więc mówię pooglądam większe :p Tęsknię już za swoimi gabarytami, no z tą różnicą, że zostaną ze mną większe cycuchy :D:D:D

Liście malin na 100% będą w zielarskim,ja właśnie kilka dni temu zakupiłam i mam zamiar końcem tego tygodnia ,czyli końcem 36 tygodnia zacząć pić. Obawiam się wcześniej.

Co do ciuchów to jest tyle fantastycznych łaszków a ja teraz to ewentualnie mogę sobie pozwolić na zwiewną sukienkę ,którą pewnie ubiorę z 2 razy bo po ciąży będzie za duża. Mam taki komfort,że rośnie mi tylko brzuch a nie ciało,więc raczej się będę po ciąży mogła ubierać już"normalnie",ale obawiam się właśnie o biust,że go nigdzie nie zmieszczę :(
 
Suelen powodzenia życzę :)

U nas dziś piękna pogoda tak jak i przez ostatnie kilka dni. Wreszcie można swobodnie chodzić w krótkim rękawku i nie martwić się co ja ubiorę na wierzch skoro w nic się nie dopinam:D
 
reklama
Do góry