reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Suelen dalas rade wczesniej dasz i teraz ,trzymamy kciuki[emoji110]️[emoji110]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki.

Byłam o 18 na wizycie u ginekologa i dostałam skierowanie do Centrum Zdrowia Matki Polki.
Szyjka zgładzona, szew puścił, rozwarcie powiększyło się i główka wchodzi w kanał :(

Obecnie 30t6d



Trzymamy kciuki. już jedziecie czy jutro z rana?
CZMP to dobry szpital jesteście w dobrych rękach. Dziewczyny są silne może jakoś uda się zatrzymać zaczynający się poród;) pęcherz nie pękł więc jest duża szansa;*

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki.

Byłam o 18 na wizycie u ginekologa i dostałam skierowanie do Centrum Zdrowia Matki Polki.
Szyjka zgładzona, szew puścił, rozwarcie powiększyło się i główka wchodzi w kanał :(

Obecnie 30t6d



Mam nadzieję że jeszcze troszkę wytrzymacie w trójpaku. Teraz każdy dzień ważny dla dziewczynek. A ile maleństwa ważą...
Trzymam kciuki...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki.

Byłam o 18 na wizycie u ginekologa i dostałam skierowanie do Centrum Zdrowia Matki Polki.
Szyjka zgładzona, szew puścił, rozwarcie powiększyło się i główka wchodzi w kanał :(

Obecnie 30t6d



O kurcze. Trzymam za was kciuki baaardzo mocno.

Informuj nas jak będziesz miała chwilkę spokoju.

[emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]

 
reklama
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki.

Byłam o 18 na wizycie u ginekologa i dostałam skierowanie do Centrum Zdrowia Matki Polki.
Szyjka zgładzona, szew puścił, rozwarcie powiększyło się i główka wchodzi w kanał :(

Obecnie 30t6d




Mocno trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry