reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Anulka szalejesz i tryskasz energia, a czy Ty masz jakies objawy??
Dziewczyny a jak jest z bolem brzucha,jak pobolewa, pokluje od czasu do czasu to ok?
No i seks, przestalismy sie kochac bo plamilam, a dalabym sie zabic za przutulanie
Właśnie nie chce zapeszyc ale te wszystkie najgorsze objawy juz minęły. Nie mam już mdłości, brzuch tak nie boli i przede wszystkim nie zasypiam wszędzie i o każdej porze [emoji4] jest suuuper [emoji1]

 
reklama
Czy zdarzają Wam sie dziewczyny plamienia? Ja od 1,5 tyg plamie, tzn odrobinkę takiego brązowego śluzu codziennie mam. Byłam u gin i kazał mi jeść clonamine ale nic nie pomaga.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj po raz pierwszy mialam mdlosci.... cos okropnego. A do fryzjera ide w polowie grudnia, farba eko i juz po 12 tyg :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Anulka to juz 12 tydzien to i lepiej bedziesz sie czuc.

Mika ja plamilam w pierwszej ciazy do 17 tc a wlasciwie konca 17 tc. Teraz plamilam tez jakis czas, zaczelam brac luteine i duphaston. We wczesniejszej ciazy przerobilam chyba wszystko, cyclonamibe, acc, rutinoskorbin, progesteron no wszystko nic mi to nie dalo, a potem jak reka odjal. Nazywaja to czesto plamieniem fizjologicznym zwiazane ze zmianami w macicy, moze okres piwinnas teraz miec? Ja czulam sie bezradna, mialam doslownie depresje, calymi dniami lezalam w lozku i wylam z bezsilnosci na ip w szpitalu jak mnie widzieli przewracali oczami. Mialam ich wszystkich dosc bo brali mnie za histeryczke.
 
Ja pomimo braku apetytu i tak jem dużo , bo gdy mam pusty żołądek czuje się zedycowanie bardzo źle. Kg na plusie. Zresztą na diecie bułkowej chyba ma innej opcji , żeby nie przytyć.

f2w3skjoapwrgv7j.png
Ja mam tak samo, mimo że mnie od wszystkiego odrzuca to jest jeszcze gorzej jak mam pusty żołądek. I jem dokładnie to co Ty, bułki, jajka, płatki kukurydziane... Żadnych mięs, żadnych ryb, żadnych owoców ani warzyw... i też 1 kg przez to na plusie, bo to same węglowodany, puste kalorie od których się tyje nic nie dostarczając dobrego. Trwa to już cale 3 tygodnie, mam już dosyć tych mdłości i bólu żołądka :(

Napisane na MI NOTE Pro w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anulka pierogi wyglądają przepysznie... :)
A u mnie dzisiaj badania... Wszystkie ktore zlecila mi p. doktor... Duzo tego.
Co do pregny plus to tez biore i place w aptece stacjonarnej 26 zl :)
 
reklama
Do góry