reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny ale kusicie. Teraz juz sama nie wiem czy upiec szarlotkę czy zrobić gołąbki :) co by to jednak nie Było to muszę wyjść do sklepu a za oknami dziś u nas białoo nie od śniegu Ale od mrozu. Pierwszy taki poranek, i od razy w radio Last Chrystmas puścili[emoji14]jak dla mnie za wcześnie ale posłuchać fajnie :)

 
Suelen czy Twoj krwiak sie wchlonal? Jak sie czujesz?
Ide na kontrole 21.11 i zobaczymy co z tym krwiakiem. Jak wychodzilam ze szpitala 4.11 jeszcze byl i to spory. Na szczescie juz nie plamie wiec jest ok.

A co trudnego pytania jak sie czuje nasuwa mk sie jedna odpowiedz: jakbym miala ciezko grype jelitowa id jakis 3 tygodni ;)



 
Czesc Dziewczynki :)

Ja mam dzisiaj bardzo ochotę na tradycyjny rosół z makaronem. Mięsa pewnie oczywiście nie tkne, bo kompletnie mi teraz nie wchodzi. Ale wywar z samym makaronem na pewno będzie pyszny :)

Anulka wow ale zdolniacha z tymi pierogami. Ja jadłam w zeszłym tygodniu i póki co mnie mdli na sama myśl :( W ogole tak mam teraz, ze na coś mam ochotę a jak już to zjem, to potem patrzeć na to nie mogę przez kilka dobrych dni :(

Co do plamien, to ja nie miałam jeszcze takiego incydentu ani w całej poprzedniej ciąży ani dotychczas w tej. Seksu gin zabrania jeszcze. A też miałabym już spora chęć na przytulanie ;)
 
Czesc Dziewczynki :)

Ja mam dzisiaj bardzo ochotę na tradycyjny rosół z makaronem. Mięsa pewnie oczywiście nie tkne, bo kompletnie mi teraz nie wchodzi. Ale wywar z samym makaronem na pewno będzie pyszny :)

Anulka wow ale zdolniacha z tymi pierogami. Ja jadłam w zeszłym tygodniu i póki co mnie mdli na sama myśl :( W ogole tak mam teraz, ze na coś mam ochotę a jak już to zjem, to potem patrzeć na to nie mogę przez kilka dobrych dni :(

Co do plamien, to ja nie miałam jeszcze takiego incydentu ani w całej poprzedniej ciąży ani dotychczas w tej. Seksu gin zabrania jeszcze. A też miałabym już spora chęć na przytulanie ;)
Czemu gin zabrania seksu?
Ja na wizycie zapomnialam sie o to zapytac.
 
Czesc Dziewczynki :)

Ja mam dzisiaj bardzo ochotę na tradycyjny rosół z makaronem. Mięsa pewnie oczywiście nie tkne, bo kompletnie mi teraz nie wchodzi. Ale wywar z samym makaronem na pewno będzie pyszny :)

Anulka wow ale zdolniacha z tymi pierogami. Ja jadłam w zeszłym tygodniu i póki co mnie mdli na sama myśl :( W ogole tak mam teraz, ze na coś mam ochotę a jak już to zjem, to potem patrzeć na to nie mogę przez kilka dobrych dni :(

Co do plamien, to ja nie miałam jeszcze takiego incydentu ani w całej poprzedniej ciąży ani dotychczas w tej. Seksu gin zabrania jeszcze. A też miałabym już spora chęć na przytulanie ;)
mój Doktor nas wręcz ostatnio prosił żebyśmy spróbowali. A u nas tak sie złożyło, że od zapłodnienia nic. Mój luby jak usłyszał, że " musi mnie zdiagnozować" nie było opcji żeby nie [emoji23]. Ja się bałam ale się przełamałam. Lekarz Mówił że jakby bolal brzuch to od razu przestać. My spróbowaliśmy i było oki ;) teraz Już normalnie ale wiadomo bez wariacji;( Żeby brzusio się nie napinał itp.

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
reklama
mój Doktor nas wręcz ostatnio prosił żebyśmy spróbowali. A u nas tak sie złożyło, że od zapłodnienia nic. Mój luby jak usłyszał, że " musi mnie zdiagnozować" nie było opcji żeby nie [emoji23]. Ja się bałam ale się przełamałam. Lekarz Mówił że jakby bolal brzuch to od razu przestać. My spróbowaliśmy i było oki ;) teraz Już normalnie ale wiadomo bez wariacji;( Żeby brzusio się nie napinał itp.

w57vyx8d0y5gtqc5.png

Jasne, rozumiem, każdy lekarz ma pewnie inne podejście w tym temacie.
 
Do góry