reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny stało się to, czego najbardziej się obawiałam... Muszę sie z Wami pożegnać... Na usg poszłam dzisiaj, pęcherzyk się zmniejszył minimalnie, zrobił się płaski i najprawdopodobniej lada dzień zacznę plamić bo widać było jakieś krwiste plamki... We wtorek mam się zgłosić po skierowanie na łyżeczkowanie... Niestety nie będzie mi dane zostać mamusią w czerwcu [emoji22]
Trzymam kciuki za Was i za Wasze maleństwa, miło było choć przez chwilę mieć nadzieję...

hchy3e3kytsrn59e.png
Kasiula przykro mi bardzo....Zycze jak najszybciej slicznego bobaska! Nie daj sie!

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
reklama
Dziewczyny stało się to, czego najbardziej się obawiałam... Muszę sie z Wami pożegnać... Na usg poszłam dzisiaj, pęcherzyk się zmniejszył minimalnie, zrobił się płaski i najprawdopodobniej lada dzień zacznę plamić bo widać było jakieś krwiste plamki... We wtorek mam się zgłosić po skierowanie na łyżeczkowanie... Niestety nie będzie mi dane zostać mamusią w czerwcu [emoji22]
Trzymam kciuki za Was i za Wasze maleństwa, miło było choć przez chwilę mieć nadzieję...

hchy3e3kytsrn59e.png
Kochana,nie ma slow by opisac emocje..tak mi przykro. Kurcze.. :-(

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Masakra.. co za niesprawiedliwość :( A wczoraj czytałam na innym forum posta jakiejś dziewczyny, która pytala jak stracić wczesną ciąże.. ehh.. Bardzo Ci wspolczuje Kasiu. Teraz najwazniejsze, zeby sie trzymac psychicznie. Odczekacie chwile i znów będziesz się cieszyć maleństwem, tym razem na pewno sie uda.:*
 
Kasiu do końca miałam nadzieję że wszystko będzie dobrze. ... Przykro mi bardzo [emoji22] masz w sobie tyle ciepła ze na pewno następnym razem się uda i będziesz miała swoją upragnioną córeczkę [emoji4] Trzymaj się Kochana [emoji11]

 
Michalina mój synek ma 22 msce i jeszcze nie wie, ale w sumie to on chyba i tak jeszcze nie bardzo by skumał na ten moment, ze dzidzia jest u Mamy w brzuchu :wink:
 
Może źle to sprecyzowałam- na pewno Szymuś jakby kilka razy usłyszał, ze dzidzia jest u Mamy w brzuchu, to będzie powtarzał i mówił słowo dzidzia pokazując paluszkiem na mój brzuch, ale pewnie bez szczegółowej świadomości co to dokładnie oznacza ;)
 
Kasiu współczuję, wiem co przeżywasz, ja tak miałam w marcu. :(:( Nie poddawaj się, wiara czyni cuda, bądź dzielna.
Arya88, nie przejmuj się my zapłaciliśmy ponad 20 tyś za in vitro a zaliczyliśmy wpadkę....
weraphotoo powinno być widać, serce zaczyna bić na początku 6 tygodnia :)
Suelen trzymam kciuki za szybki powrót do domu, ale bezpodstawnie Cię tam nie trzymają, jak uznają że już wszystko ok wypuszczą Cię :) Wiem jak szpital może dać w kość, ja na początku roku spędziłam prawie miesiąc na ginekologii, masakra...
 
Moja córka ma 3 lata. Poniformuję ją dopiero gdy z ciążą będzie wszystko ok. i bedzie widać brzuch. Jak bym miala jej wytłumaczyc gdyby cos poszlo nie tak.
 
reklama
Do góry