reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka! Oglądałam kiedyś program o tych pudełkach i w jakimś tam kraju bardzo sobie je cenią. Mi osobiście głupio byłoby trzymać dziecko w czymś takim, nie jest to u nas popularne. Jeżeli miałabym w coś inwestować to mi bardzo podobają się dostawki. Pamiętam też jak po wyjściu ze szpitala z małą marzyło w mi się takie łóżeczko jak było w szpitalu dla malutkiej chociaż na pierwszy miesiąc.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie dzisiaj dzień zleciał jak nie wiem co. Bierze mnie znowu przeziębienie. Coś słabo się czuje. Byłam dzisiaj na przymiarce sukni ślubnej, bo 17go grudnia będzie ten ważny dzień. Smialam się do krawcowej żeby miejsce na brzuch mi zrobiła bo może mnie wysadzić haha gratuluję udanych wizyt ja się nie mogę doczekać swojej. I w sumie dobrej nocy, ciekawe czy dzisiaj uda mi się cała przespać. Cieszę się że na was trafiłam. Tu tak miło jest
[emoji175]

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
To juz tuz tuz [emoji4][emoji108][emoji110]

 
Euthyrox 75 i jeszcze dzis dokupuje na recepte ten jodin 100 ,ale wiem ze jest cos podobnego tez bez recepty z jodem wiec jak to sie skonczy to mam sobie kupic tamto bez recepty..

uwo9dqk323h73wzt.png
Mi endokrynolog kazała jodid 200 brać a EUTHYROX mam dawki przemienne więc sobie w pojemniczki układam na cały tydzień bo bym nie ogarnęła [emoji3]
 
Hej :)
Jak widzialam te kartony w ddtvn to sobie pomyslalam ze ktos niezly interes kreci! 250zl za karton? Prosze Was...
Piekna suknia slubna [emoji7] ja mialam z salonu ale tez szyta na miare ;) jakos nie ufam tym krawcowym ktore szyja sobie w domu...
Natalia bedzie dobrze lekarze wiedza co robia :)


oar8s65gmlqg37sx.png
 
Cześć mamuśki. Doczytałam wszystko, wczoraj spałam jak dziecko a wieczorem nie miałam nawet sił kopa otwierać.

Co do pudełka- zdecydowanie nie.
Czekam dzisiaj na paczkę z moimi ciążowymi ciuchami- pokaże Wam jak przyjdą.

Aha, śmigam dzisiaj do teściowej na gołąbki, gołąbeczki.... pychaaa :)

Buziaczki dla wszystkich :)
 
Hej :)
Jak widzialam te kartony w ddtvn to sobie pomyslalam ze ktos niezly interes kreci! 250zl za karton? Prosze Was...
Piekna suknia slubna [emoji7] ja mialam z salonu ale tez szyta na miare ;) jakos nie ufam tym krawcowym ktore szyja sobie w domu...
Natalia bedzie dobrze lekarze wiedza co robia :)


oar8s65gmlqg37sx.png
Wiecie o co chodzi z pudełkami to jest jak kosze Mojżesza, uwierzcie mi że jak np mieszka się na 4 p i nie można wózka do domu to jak np dziecko ulewa itd trzeba nosić ją za sobą, jakoś ciężko wyobrazić mi sobie latanie po mieszkaniu z łóżeczkiem :D ja chodziłam z moim malym ze starym nosidlem od siostry bo normalnie strach było gdzieś zostawić a to jest dość lekkie :) dla mnie chyba lepszy kosz Mojżesza ale znowu to materacu dobry
Hejka! Oglądałam kiedyś program o tych pudełkach i w jakimś tam kraju bardzo sobie je cenią. Mi osobiście głupio byłoby trzymać dziecko w czymś takim, nie jest to u nas popularne. Jeżeli miałabym w coś inwestować to mi bardzo podobają się dostawki. Pamiętam też jak po wyjściu ze szpitala z małą marzyło w mi się takie łóżeczko jak było w szpitalu dla malutkiej chociaż na pierwszy miesiąc.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja myślę że niektóre mamy czują strach przed pozostawieniem dziecka w pokoju samego. A taki karton można wszędzie położyć a mama Bobo widzi, ja rozumiem. Równie dobrze można dziecko w gondoli po mieszkaniu wozić za sobą i też będzie ok. Myślę że mamy które mają np dzieci z refluksem będą miały duuuzy problem z zestawieniem dziecka samego. Ja nie słuchając nikogo i słuchając tylko swych obaw napewno kupię monitor oddechu. Wiem że on nie zastąpi rodziców, ale przecież nikt z Nas nie gapi się na dziecko 100% czasu.
 
Do góry