reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

wklejam Wam bo ja sie dzis poryczalam na tej reklamie :(
Taka piękna [emoji24]
m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Ooo panna mloda[emoji7] pokazesz suknie ;) ?

m3sx9jcg8o411yy9.png
Jest w sumie w trakcie tworzenia. Zdjęć narazie niema. Musiała bym poszukać na internecie na czym się wzoruje. Hmm będzie długa puszczona delikatna z wycietym dekoltem ale delikatnie bo w sumie teraz przy ciąży mam taki biust że i bez wyciętego dekoltu jest wielki haha pokaże wam się jak będzie już po wszystkim
[emoji175]

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest w sumie w trakcie tworzenia. Zdjęć narazie niema. Musiała bym poszukać na internecie na czym się wzoruje. Hmm będzie długa puszczona delikatna z wycietym dekoltem ale delikatnie bo w sumie teraz przy ciąży mam taki biust że i bez wyciętego dekoltu jest wielki haha pokaże wam się jak będzie już po wszystkim
[emoji175]

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
Koniecznie [emoji7]

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
U Nas dziś była dość zabawna sytuacja (zarcik dla tych co nie biora wszystkiego na seriooooo :p ) bo mąż liczył na córkę a dyrektor Naszego przedszkola na syna (jego żona też w ciazy) i się spotkali na schodach i zapytali i co? Mój mówi, ze drugi syn z lekkim zawodem w głosie, dyrektor, ze drugą córka i też zawód w głosie.... :D wszystko słyszałam jedna z Pan i Ona na to "zawsze Panowie możecie się dziećmi zamienić po porodzie) :D :D :D
 
Jak ja juz bym chciała zrobić jakieś zakupy ale jak narazie odkładam fundusze i po połówkowym polecę hurtowo Dziewczyny słyszałyście o baby box tak się nad tym zastanawiam czy warto zainwestować
2nn33e3k57p2s5xe.png
 
reklama
Do góry