reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja też już się doczekać nie mogę. usg gen mam w środę ale bardzo uspokaja mnie słuchanie serduszka, więc nie jest tak źle z tym czekaniem u mnie

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
A ja dzisiaj bylam w przychodni przyszlitalnej na wizycie. Wszystkie badania wyszly dobrze, oprocz tarczycy, TSH mam 0,25 - lekarz powiedziala ze nadczynnosc.. wczesniej mialam dobra, ale widac ze teraz sie zmienilo. Moze dlatego ciagle chodze nie wyspana i zmeczona.. No... dostalam skierowanie do endokrynologa, ale u mnie w szpitalu etrminy UWAGA: 2018.. mialam isc bez kolejki ale jak tylko spytalam sie osob ktore czekaly w kolejce na wizyte, kto ostatni i czy ja w ciazy moge wejsc teraz is ei spytac lekarza o cos to tylko wdzialam ten jad w ich oczach, machnelam reka i poszlam, juz nie chcalo mi sie czekac, pojde gdzies prywatnie. Dzidzie tez dzisiaj widzialam, kolejna wizyta za miesiac przed Swietami wiec i wtedy bede wiedziala czy jest to 100 % chlopak :)
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace!!!![emoji110]
Suelen kopniak w tyłek na szczęście na egzamin[emoji3]
Ja w poprzedniej ciąży sie broniłam uffff.... Teraz juz sie tak rozleniwilam jeśli chodzi o nauke... ciezko by bylo.
Co u Was dzis na obiad?

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Hejka ! Ja już po. Dziwne było to usg. Lekarz nie zmierzył przezierności karkowej (byłam w luxmed) zobaczymy jak wypadnie to 8 grudnia na nfz. Ale ogólnie jestem zadowolona, dzidzia ma się dobrze ponad 160 uderzeń serduszka. Nadrobiła wielkością bo na początku było 6 dni do tyłu a teraz z usg wyszedł 13t2d :errr: Jestem w szoku, żadne moje dziecko nie przegoniło terminu z miesiączki :D Płci jeszcze nie widać a krwiak wchłonął się całkowicie :) Trzymam kciuki za resztę !!!!!
Myślałam że przeziernosc karku to podstawa w takich badaniach a tu szok! To co lekarz zrobił usg i zmierzył akcje serca i tylko tyle czy jeszcze czegoś się dowiedzialas?

f2w3rjjgodcc729t.png
 
Zrobił mi usg . Wszystko w porządku. Serduszko bije pięknie . Jaka ulga .[emoji4][emoji4][emoji4] Aparat w tel mi się zaciął i nie mam jak wam zdj pokazać. Trzymam kciuki za resztę.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję z całego serca. Takie właśnie informacje sprawiają że mój dzień nie jest już taki szary i ponury[emoji3]

f2w3rjjgodcc729t.png
 
reklama
Myślałam że przeziernosc karku to podstawa w takich badaniach a tu szok! To co lekarz zrobił usg i zmierzył akcje serca i tylko tyle czy jeszcze czegoś się dowiedzialas?

f2w3rjjgodcc729t.png
W sumie to nic. Zmierzył serce, wymiar od pupy do główki, pokazał mężowi rączki, nóżki, pokazał kość udową (nie zmierzył jej) no i zapytałam o tego krwiaka to powiedział że się wchłonął. Ze zdjęć wydaje mi się że oglądał jeszcze główkę. Powiedział że wszystko jest ok dzidzia spora i tyle.
 

Załączniki

  • DSC_0341.JPG
    DSC_0341.JPG
    500,6 KB · Wyświetleń: 86
Do góry