reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hejka ! Ja już po. Dziwne było to usg. Lekarz nie zmierzył przezierności karkowej (byłam w luxmed) zobaczymy jak wypadnie to 8 grudnia na nfz. Ale ogólnie jestem zadowolona, dzidzia ma się dobrze ponad 160 uderzeń serduszka. Nadrobiła wielkością bo na początku było 6 dni do tyłu a teraz z usg wyszedł 13t2d :errr: Jestem w szoku, żadne moje dziecko nie przegoniło terminu z miesiączki :D Płci jeszcze nie widać a krwiak wchłonął się całkowicie :) Trzymam kciuki za resztę !!!!!
Super, gratuluje, mam nadzieje my wszystkie dzisiaj wizytujące będziemy miały tylko takie wieści:)
 
Ja juz odliczam godziny,jutro badanie [emoji173]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę! Ja ostatnie miałam 15go. To już taki mój bąbelek był :*
1479907282080.jpeg
moje małe wielkie szczęście [emoji175][emoji8]

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1479907282080.jpeg
    1479907282080.jpeg
    76 KB · Wyświetleń: 350
Hejka ! Ja już po. Dziwne było to usg. Lekarz nie zmierzył przezierności karkowej (byłam w luxmed) zobaczymy jak wypadnie to 8 grudnia na nfz. Ale ogólnie jestem zadowolona, dzidzia ma się dobrze ponad 160 uderzeń serduszka. Nadrobiła wielkością bo na początku było 6 dni do tyłu a teraz z usg wyszedł 13t2d :errr: Jestem w szoku, żadne moje dziecko nie przegoniło terminu z miesiączki :D Płci jeszcze nie widać a krwiak wchłonął się całkowicie :) Trzymam kciuki za resztę !!!!!

Hej! Dlaczego nie zmierzył przezierności? Super że wszystko dobrze!
 
Ja swoja tez próbowałam sprzedac alr to jest strasznie trudne... Moze jakbys wstawila do jakiegos komisu to sie uda :)

Ja dla synka tez kupowalam większość rzeczy uzywanych bo musielismy kupic wszystko... Teraz bedzie latwiej bo sporo zostalo a jest tez w kolo kilka maluszkow wiec nie martwie sie na zapas :) jedynie mysle teraz nad nowym wózkiem bo te nowe sa tak piekne ze ciezko sie oprzec... Ale maz sam pracuje i czas pokaze na co bedzie nas stac ;)

oar8s65gmlqg37sx.png
Dwie osoby juz sie idezwaly z olx i z jakiejsc strony o sprzedazy sukni :( nie ciesze sie [emoji14]

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Zaraz was nadrobie a tymczasem blagam wprowadzcie mi jakis zakaz kupowania ubranek[emoji3][emoji3][emoji3]
Bardzo lubie chodzisz do szmateksow no mozna upolowac tam same perełki a dla takich maleństw sa rzrczy naprawdę piekne i w super stanie....

1479907375-1d1mld.jpeg

1479907382-1d1mld.jpeg


Mam tego jeszcze więcej...i naprawde muszę zwolnic bo do czerwca będe twgo miala o wiele za dużo....

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Do góry