reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja co prawda nie chodze na nfz ale nie mam usg na kazdej wizycie. Mialam jedno na samym poczatku, pozniej potwierdzajace i teraz bede miala 7.12. Nie zawsze moja Pani doktor ma przyrzad usg w gabinecie.
Ale za to na bdaniach moj lekarz nie oszczedza ojjj nie ;-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
Umarłabym ze stresu hehe. U mnie co wizyta sprawdzamy co tam u dzidzi ;) Ale moi prowadzący mają swoje gabinety i tylko w nich przyjmują, więc sprzęt jest zawsze ;) no i jak się moja pani doktor śmiała " płaci to wymaga"

w57vyx8dubspq12k.png
 
Umarłabym ze stresu hehe. U mnie co wizyta sprawdzamy co tam u dzidzi ;) Ale moi prowadzący mają swoje gabinety i tylko w nich przyjmują, więc sprzęt jest zawsze ;) no i jak się moja pani doktor śmiała " płaci to wymaga"

w57vyx8dubspq12k.png
Haha i prawidlowo :-) moja Pani doktor przyjmuje w dwich lokalizacjach i w jednym ma taki turbo stary sprzet a w drugim nie ma w ogole :-/ no coz takie zycie :-) nawet jak place to nie mam tak dobrze ;-)
Dlatego teraz juz sie nie moge doczekac 7.12 ;-)
Ale nie umieram ze strachu... :-) przeciez wszystko jest w porzadku bo musi byc ;-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Hej dziewczyny! jutro ide na badania krwii, przeciwcial etc, przed wizyta. Pamietam, ze na poprzedniej wizycie lekarz powiedziala mi, ze tez mi zleci proble glukozowa. O ile pamietam, jakos po 22-23 tyg w pierwszej ciazy musialam wypic te pysznosci, ale nie wczesniej. I wlasnie zastanawiam sie, czy poprostu z krwii na czczo mi zbada cukier, czy bede musiala wypic glukoze...
 
Hej dziewczyny! jutro ide na badania krwii, przeciwcial etc, przed wizyta. Pamietam, ze na poprzedniej wizycie lekarz powiedziala mi, ze tez mi zleci proble glukozowa. O ile pamietam, jakos po 22-23 tyg w pierwszej ciazy musialam wypic te pysznosci, ale nie wczesniej. I wlasnie zastanawiam sie, czy poprostu z krwii na czczo mi zbada cukier, czy bede musiala wypic glukoze...
Mi się zdaje ze miała na myśli właśnie glukozę z obciazeniem. Współczuję. Ja jeszcze nie miałam tego badania zleconego ale wiem ze jest okropne. Ja po glukozie wymiotowałam. Nawet cytryna nie pomogła

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
Hej dziewczyny! jutro ide na badania krwii, przeciwcial etc, przed wizyta. Pamietam, ze na poprzedniej wizycie lekarz powiedziala mi, ze tez mi zleci proble glukozowa. O ile pamietam, jakos po 22-23 tyg w pierwszej ciazy musialam wypic te pysznosci, ale nie wczesniej. I wlasnie zastanawiam sie, czy poprostu z krwii na czczo mi zbada cukier, czy bede musiala wypic glukoze...
Oj... :-( a dlaczego zlecila Ci wczesniej ? Ja musze pic bo mam policystyczne a to podobno zwieksza ryzyko cukrzycy ciazowej w ciazy.

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Te wszystkie podstawowe dla kobiet w ciazy - tak. Teraz dodatkowo glukoza :-/ a badan fakt bylo duzo.
A jakie mialas robione ?

Ja w poniedziałek idę na drugą wizytę na nfz(na samym początku byłam prywatnie,aby potwierdzić i potrzebowałam zaświadczenia do pracy,bo mam pracę fizyczną-dostawy,nocne zmiany i dużo dźwigania. Był to 5tydz i tylko sam pęcherzyk. Dwa tyg później zapisałam się już na nfz, do aktualnej gin tylko dlatego,że u niej byly miejsca,a potrzebowałam się dostać przed 10tyg. ;) w międzyczasie próbuje się dostać tam gdzie chodziłam wcześniej i gdzie chcę mieć prowadzoną ciązę,ale jest bardzo ciężko sie zapisać. Wracając do tematu,w poniedziałek druga wizyta na nfz,a badania jakie miałam póki co: morfologia,mocz,grupa krwi i chyba tyle, z tego co pamiętam..

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Do góry