reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

[emoji23] i tak podeslij ja lubie takie nowosci ;-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
Link do: Pielęgnacja ciała - naturalne kosmetyki oliwkowe

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Ludek wiem co czujesz [emoji53][emoji22] przeszłam to samo... pamiętaj ze potrzeba czasu aby zaakceptować każdą stratę. Mi wtedy ktoś powiedział na pocieszenie ze to był domek dla maluszka i tak to sobie tłumaczyłam [emoji4] trzymaj się i pamiętaj ze jesteśmy [emoji8]

 
Ludek ja straciłam pierwsza ciąże- wszyscy o niej wiedzieli. I jakkolwiek to zabrzmi to było najgorsze, wlasnie to przytulanie i czesto tak beznadziejne pocieszanie (bedzie dobrze, zrobicie sobie kolejne).

Wiem jak ci jest cieżko.
Nie podchodź do tego racjonalnie, podejdź tak jak to czujesz- wypłacz sie, wykrzycz, wkurzaj jakie to jest niesprawiedliwe!!!!!! Bo jest!!!!

Ja bardzo sie bałam kolejnej ciąży i ja odwlekałam. Potem trzymałam długo w tajemnicy i ciagle sie bałam.
Tu na forum jest dużo wątków o stracie, jak sobie radzić, sa strączki po stracie i wątek ciąży po poronieniu. Szukaj, czytaj pisz z dziewczynami. Zobacz gdzie Ci bedzie dobrze. Mi było dobrze na "normalnych" mamach bo jakoś nie myslalam za dużo, ale np z sierpniowek jedna mama przeszła do dziewczyn "ciąża po poronieniu" bo tam czuła sie lepiej ze swoimi zmartwieniami i lękami.

Trzymam za Ciebie kciuki i ściskam Cie mocno [emoji68]‍[emoji173]️‍[emoji68]


svch3e3kmlns0urx.png


er3m3e5e8iqnaksz.png


82doanlisuo8ommh.png
 
Kobietki!!!!!
Jestem właśnie po badaniu genetycznym Wedlug OM jestem 11t1d a wedlug USG dzidzius wyszedl tydzien starszy i termin mam na 31 maj.
Dzidzia zdrowa!!!!!! Poplakalam sie ze szczęścia jak zobaczyłam je na ekranie. Tak pieknie pływał, byl strasznie ruchliwy!!! Powiem wam ze nawet przy pierwszym dziecku nie plakalam a teraz tak. Dzidzius ma 5cm i wazy 47g.
Pleć narazie pozostanie dla mnie zagadka chociaz podejrzenie mial doktor ale powiedzial ze wszystko moze sie zmienic i to niepewne. Sklania sie ku kobitce..
Jestem taka szczesliwa!!! Zdjec nie mam ale mam płytę z nagraniem [emoji5][emoji5][emoji5]
Teraz przyszlam do cukierni na kremowke i drukuje do Was

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry