reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tez mam pod warga.. boli bardzo i swedzi..no i wyglada extra [emoji52]

A coś stosujesz na nią? Ja mam jakies plastry ale niewiem czy teraz można. Przeczytalam o czosnku wiec od rana czosnek.tylko jutro do pracy i z opryszczka to hyyyy nie bardzo ;/

34bw0dw4gguwtb7d.png
 
reklama
No niestety. Przyszlam chwile po 16:00 to nawet nie miałam miejsca, żeby usiąść na poczekalni. Nie podoba mi sie jego system, gdyby umawiał co pól godziny załóżmy (bo tyle mniej wiecej trwa u niego wizyta) wszyscy byliby zadowoleni. I to w dodatku prywatny gabinet. Byłam bardzo zaskoczona jak we wtorek poszłam do innego na NFZ z tymi moimi bakteriami w moczu i czekałam 15 minut.
 
Ja mam wizyte w sobote to bedzie moja 3 u Pani ginekolog. Czy po usg potwierdzajacym bicie serduszka i wszystkich badaniach lekarz zalozy mi juz karte ciazy ? Bo dalej nie mam :-(

m3sx9jcg8o411yy9.png
Ja będę miała założoną dopiero teraz na 3 wizycie. Lekarz powiedział, że potrzebne mu będą wyniki badań.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dodadzcie mi. Co kupić 6letniej chrześnicy na mikołaja? To juz tradycja, że dostaje ode mnie na tę okazję jakiś konkretny prezent. Było mi łatwiej jak była młodsza. Teraz nie moge nic wymyślić. Pomożecie? ;>
 
Cześć Kochane. Wybaczcie nie nadrobię od wczoraj. Moja mała od północy wymiotuje co chwile, skończyła o 7 rano. Oczywiście cała noc nieprzespana [emoji37] jakiś wirus pewnie z przedszkola przyniosła bo mówiła że koleżanka wymiotowała. Tylko czekać aż mnie złapie...

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
Anjaa my kupiliśmy w tamtym roku siostrzenicy magic Bena. To taki kotek z firmy dumel który czyta w myślach. Zgaduje zwierzątko o jakim myślisz. Wszyscy się bawili, i nawet do tej pory jak przyjeżdżamy to widze jak dzieciaki się na bawią.

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
Dziewczyny, dodadzcie mi. Co kupić 6letniej chrześnicy na mikołaja? To juz tradycja, że dostaje ode mnie na tę okazję jakiś konkretny prezent. Było mi łatwiej jak była młodsza. Teraz nie moge nic wymyślić. Pomożecie? ;>
Moje znajome dzieciaki uwielbiaja lego, swinke peppe i masze i niedzwiedzia ;-) puzzle z peppa, puzzle z masza, maskotki, ksiazeczki... :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Do góry