reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ale dużo wpisów tu! :D Wczoraj wieczorem się wypowiadałam a już nie mogę znaleźć swojego "komentarza" :D
Co do młodych mam- też do nich należę, więc dziewczyny trzymam kciuki żeby rodzice zaakceptowali Waszą sytuację i jak najbardziej się ucieszyli :)
Ja mam 22 lata i jestem w drugiej ciązy :O
W pierwszej byłam jak skończyłam 20 lat i najbardziej bałam się reakcji ojca, bo nie lubił mojego chłopaka i nie akceptował naszego związku.
Ale na szczescie łagodnie przyjął takiego newsa i teraz mój syn to jego najukochańszy wnuczek, oczko w głowie :)
1
 
reklama
Ja też należę do przyszlych młodych mam. I tak jak xxsweetheart94xx najbardziej balam sie reakcji taty. Troche slusznie bo nie byl najszczęśliwszy , martwi sie ze bedzie nam ciężko ale juz sie pogodził że będzie dziadkiem :) lepiej z mamą. Powiedziała mi że i tak będzie chodzić w trampkach;)

7v8r9jcg9vxigot5.png
 
Aleksandrax mamy dzieci w podobnym wieku :)
Moja chodzi do żłobka. I tak sobie.myślę ze.to będzie mocno obciążające na początku. Mąż do pracy córka do żłobka i my z.dzidzia czas na.drzemkę :p

U mnie mąż był przy CC czułam się bezpiecznie i wiedziałam że odrazu dziecko obserwuje w rękach lekarzy. Nic się nie płaci za to!!! Jedynie musiał mieć.taki specjalny strój zielony.
 
Ostatnia edycja:
Tak czytam, i ja bardzo chciałam dziecko w wieku 19 lat. Pamiętam jak męczylam wtedy jeszcze chłopaka o dziecko, całe szczęście on miał więcej rozumu bi nie dał się namówić i dobrze bo teraz myślę że wtedy nie byłam jeszcze gotowa psychicznie na bycie mamą. Ci innego wyobrażenia a potem rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię i nawet ciężko było mi się ogarnąć mając 23 lata. Teraz przynajmniej wiem co może mnie czekać [emoji4] każdy ma swój czas


Kobietki upieklam ciasto, która wpada na kawkę [emoji3]
1478358546-1d1mld.jpeg
 
Tak czytam, i ja bardzo chciałam dziecko w wieku 19 lat. Pamiętam jak męczylam wtedy jeszcze chłopaka o dziecko, całe szczęście on miał więcej rozumu bi nie dał się namówić i dobrze bo teraz myślę że wtedy nie byłam jeszcze gotowa psychicznie na bycie mamą. Ci innego wyobrażenia a potem rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię i nawet ciężko było mi się ogarnąć mając 23 lata. Teraz przynajmniej wiem co może mnie czekać [emoji4] każdy ma swój czas


Kobietki upieklam ciasto, która wpada na kawkę [emoji3]
1478358546-1d1mld.jpeg


o matko ale smaka narobiłaś! Ale nam, ciężarnym kawa to chyba zabroniona jest? Wlasnie mnie to zastanawia bo do tej pory każdy dzień zaczynałam kubkiem kawy a teraz rano nie moge się odnaleźć.
PS. Wygląda mega pysznie!

@Karabesque każdy rodzic martwi się o swoje dziecko. Zobaczysz, jak zobaczy wnuka/ wnuczkę zakocha się od pierwszego wejrzenia :) który tydzień?
 
@Arya88 kurde nie wiem jak u mnie... przy pierwszej cesarce męża w ogóle nie było w szpitalu, wiec nawet nie wpadłam by o to pytać, ale teraz się dowiem :)
fajna sprawa, wsparcie jest ważne :)
 
Tak czytam, i ja bardzo chciałam dziecko w wieku 19 lat. Pamiętam jak męczylam wtedy jeszcze chłopaka o dziecko, całe szczęście on miał więcej rozumu bi nie dał się namówić i dobrze bo teraz myślę że wtedy nie byłam jeszcze gotowa psychicznie na bycie mamą. Ci innego wyobrażenia a potem rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię i nawet ciężko było mi się ogarnąć mając 23 lata. Teraz przynajmniej wiem co może mnie czekać [emoji4] każdy ma swój czas


Kobietki upieklam ciasto, która wpada na kawkę [emoji3]
1478358546-1d1mld.jpeg
To nie ciasto . To dzieło sztuki [emoji44][emoji4]

Ja pierwszą ciąże przeżywałam bardziej niż moja mama . Ona sama się zorientowała co jest grane. Gorzej to przyjęli rodzice męża, ale ona za to bardzo sie czieszył i niezbyt obchodziła go ich reakcja. Nigdy nie byłam ich wymarzoną synową. Teraz teściowa też przeżywa[emoji2][emoji2]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Nasi rodzice jeszcze nie wiedzą ;-) powiemy im blizej 12ego tygodnia. Damy im album z naszymi slubnymi zdjeciami a na samym koncu nakleimy zdjecie usg [emoji6]
Ciasto przepyszne [emoji7]
 
reklama
Sweet ja czasami jakąś małą filiżankę kawy wypije, ale raczej przerzuciłam się na inke i herbatkę [emoji4]

Emka haha a jakie proste to dzieło sztuki, ale faktycznie efekt jest[emoji3]

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
Do góry