reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kasia przykro mi. Takie dzieci zmieniają tylko datę swojego przyjścia na świat więc trzymam kciuki żebyś niebawem wróciła na forum. Trzymaj sie...

Suelen współczuję :( sama nie wiem czy dałabym radę tyle w szpitalu leżeć jak w domu czeka dzieciatko... pozwalają chociaż mu na odwiedziny? Bo u nas na ginekologii średnio chcą wpuszczać małe dzieci na odwiedziny. Dasz radę kochana :)

Co do mówienia dzieciom to moja 3.5latka wie że mam dzidzie w brzuchu. Musiałam jej powiedzieć bo często ja podnosilam na ręce, mieszkamy na 4 piętrze i czasem nie wchodziła sama na sama górę Ale odkad wie że nie mogę jej dŹwigać to wspina sie sama dzielnie :) a pytań nie zadaje ale ma własne teorie na ten temat. Ostatnio stwierdziła, że jak mi dzidzia wyskoczy przez pępek to żebym zdążyła ją złapać hehe

Tu akurat u mbie jest plus. Jesli lekarz duzyurujacy zobaczy dziecko i powie, ze on to moze byc i posiedziec z mama.



 
reklama
Dziewczęta a może wy mi jakoś pomożecie ? Mam bóle brzucha w sumie jakby jajników bo prawa strona podbrzusza boli i nie wiem co jest grane . Trwa to od wczoraj i nie wiem co mam robić a lekarza mam dopiero we wtorek :( uciążliwe to jest bo nie wiem czy coś się nie dzieje złego :(
Mnie tez boli- ale głównie jak kichnę, albo wstaje z łóżka . Ja jestem dobrej myśli. Mam nadzieje , że wszytko jest ok !.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
No właśnie ja zaczynam się martwić bo bóle już mi dawno minęły a teraz tak nagle coś przyszło i nie wiem co może się tam dziać :( myślę czy nie jechać na pogotowie , tam w sumie najszybciej i by mnie przebadali
 
Dziewczęta a może wy mi jakoś pomożecie ? Mam bóle brzucha w sumie jakby jajników bo prawa strona podbrzusza boli i nie wiem co jest grane . Trwa to od wczoraj i nie wiem co mam robić a lekarza mam dopiero we wtorek :( uciążliwe to jest bo nie wiem czy coś się nie dzieje złego :(
Mnie tak podbrzusze bolało przez 2 dni ;/ ciągnol caly dół brzucha.ćmiący ból, a juz głównie przy wstawaniu. Ale od wczoraj prawie nie boli. Ból jajników jak poruszam sie szybko lub szybko wstaje mam od jakiegos czasu.
Jak Cię to niepokoi do podjedz i sprawdz czy wszystko w porządku.




wniduay3s76h08au.png
 
No właśnie ja zaczynam się martwić bo bóle już mi dawno minęły a teraz tak nagle coś przyszło i nie wiem co może się tam dziać :( myślę czy nie jechać na pogotowie , tam w sumie najszybciej i by mnie przebadali
A nie popracowalas troszke bardziej? Może przeciazylas sie ?




wniduay3s76h08au.png
 
No właśnie nie bardzo . Pierwsza rzecz o jakiej pomyślałam to , właśnie wysiłek ale w sumie ciągle taki sam bez zmian :( zobaczę jak jutro nie przejdzie to może faktycznie do lekarza podjadę
 
U mnie 10t6d. Musze aplikacje przeinstalowac to będzie suwaczek widać. Odpowiedziałam o "przygodach" i mój gin się zmartwil bardzo, zbadał na usg i stwierdził "na szczęście dziecko jest na swoim miejscu" to takie ładne jak przestają mówić zarodek i mówią "dziecko".

Kupować wszystkiego nowego raczej nie będziemy. Zresztą pojawi się problem ze dziecko nowe wszystko ma nowe ;)
Wszystko staramy się wyjaśniać, budować atmosferę. Z nią dużo da się "ustalić i dogadać" po dziecięcemu, wiec może i tym razem instynkt mnie nie zawiedzie. Pewnie będą kryzysy ale to chyba nieuniknione. Tyle żeby je dobrze rozplanować. Wydaje mi się ze lepiej już teraz budować świadomość przekazywania rzeczy dzidziusiowi niż później na raz wszystko.
Z przedszkolem ja właśnie się cieszę, bo córka.zmieni żłobek na przedszkole dopiero jak dziecko będzie miało 3 mce wiec nie powinna już kojarzyć złej zmiany z nowym lokatorem.

Asicazg Jeżeli są bóle to może magnez i obserwuj? S jak bardzo niepokoi to lekarz.
 
Dziewczęta a może wy mi jakoś pomożecie ? Mam bóle brzucha w sumie jakby jajników bo prawa strona podbrzusza boli i nie wiem co jest grane . Trwa to od wczoraj i nie wiem co mam robić a lekarza mam dopiero we wtorek :( uciążliwe to jest bo nie wiem czy coś się nie dzieje złego :(

Asia ja takie bole mam prawie codziennie. Nie jest to duzy bol taki raczej ćmiący ale jestem dobrej myśli i wydaje mi się że tak musi być.Wszystko sie teraz tam rozciąga przecież.Jezeli sie martwisz to idź do lekarza bedziesz spokojniejsza. U mnie za to bardziej dokucza mi krzyż ból przy schylaniu dość dokuczliwy a to dopiero początek.Aż strach pomyslec co bedzie w ostatnich miesiacach.Ja czekam na wizyte 10,11aby sie upewnic ze wszystko ok i zapisuje sie na joge dla kobiet w ciaży.
 
reklama
A ja mam dylemat... Miesiąc temu zapisalam sie na basen na nauke plywania , ostatnio nie bylam bo nie mialam co z córką zrobić a jutro mam kolejne spodkanie( i jeszcze 5 spotkań) i mam dylemat czy iść. Na wizycie zapombialam sie zapytac o ten basen . i sama nie wiem ;( czy mi to nie zaszkodzi tak na początku :/




wniduay3s76h08au.png
 
Do góry