reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Na poprawe humoru pokaze Wam jak moja Corka narysowala rodzinę [emoji1] M twierdzi, ze wygladamy jak...plemniki[emoji1][emoji1]Zobacz załącznik 780883

Ten z prawej to dzidzius[emoji6]


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ile córcia ma? 4latka? Piękna rodzinka :)


74703e3ksg0ul1uj.png
 
reklama
Sliczny rusynek ;)

Michalina relaksuj sie. Bedzie dobrze. Przejezdzalas kolo mnie :)

Ja dziewczyny nie daje rady byc na bierzaco. Siedze na komorce zamiast w domu cos porobic. Bede do was zagladac ci jakis czas bo sie troche przywiazalam ale wiecej nie dam rady. Synek jest absorbujacy. Jak mam chwile to powinnam bajzel oharniac a nie na komorce... A naprewde mam bajzel gigant...

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Mała ma 4 lata...
Powiedziała, ze bedzie miala siostre i nazwie ja Dominika. I jeszcze mi powiedziała "nooo smoczka i grzechotke to jej podam ale do pampersow to nawet ręki nie przyłoże".. I pyta sie jak Dzidzius wyjdzie z brzucha a jak sie tam znalazl...baaardzo jest wszystkiego ciekawa...zadaje mnostwo pytań....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I popieram matke. Spokoj i radosc tylko to nam moze pomoc.nie ma co sie nakrecac.
Ja sie martwie czasem alr staram sie odsuwac te mysli.

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
reklama
Sliczny rusynek ;)

Michalina relaksuj sie. Bedzie dobrze. Przejezdzalas kolo mnie :)

Ja dziewczyny nie daje rady byc na bierzaco. Siedze na komorce zamiast w domu cos porobic. Bede do was zagladac ci jakis czas bo sie troche przywiazalam ale wiecej nie dam rady. Synek jest absorbujacy. Jak mam chwile to powinnam bajzel oharniac a nie na komorce... A naprewde mam bajzel gigant...

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
Kochana nic się nie martw...życie w realu najważniejsze[emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry