reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jak Was czytam to też chce juz wizyte i zobaczyc serduszko! A jeszcze tyleeee czasu do wizyty bo mam dopiero 16 listopada.




wniduay3s76h08au.png
 
reklama
Nie miałam nerwów na forum. Codziennie pojawiała się lekko zabarwiona plamka. Wiec czekałam żeby nie panikować. Dzisiaj w nocy wracaliśmy z Niemiec Kum niedaleko Fuldy byliśmy. W drodze taka giga brązowa plama. Wiec po trasie mąż podrzucil mnie do szpitala a sam pojechał do domu. Teraz na niego czekam wpisałam się na własne żądanie. Standard. Tak mi zresztą położna doradził. Dali duphaston 3x1 i zalecany odpoczynek. Na usg wszystko super badanie gin też dobrze ale śluz zabarwiony jest. Nie wiadomo ślad. Położna mówiła ze może w.terminie okresu się zbiegło, wysiłek, podróż. Czyli wszystko i nic. Zostawać w szpitalu nie było pp co.

600km jechałam dzisiaj autem i żegnalam się z dzieckiem. Jaki człowiek jest głupi...

Dziękuję za rady.
 
Michalina dobrze że pojechałaś do szpitala żeby się uspokoić.
Moja gin mówi że brązowe plamienia w 1 trymestrze to nic złego. Głowa do góry i nie żegnaj się z Dzidziusiem tylko szykuj na powitanie w czerwcu :) ahh to pierwsze spojrzenie, dotyk, wzruszenie, tysiąc myśli na minutę :) juz nie mogę się doczekać :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Nie miałam nerwów na forum. Codziennie pojawiała się lekko zabarwiona plamka. Wiec czekałam żeby nie panikować. Dzisiaj w nocy wracaliśmy z Niemiec Kum niedaleko Fuldy byliśmy. W drodze taka giga brązowa plama. Wiec po trasie mąż podrzucil mnie do szpitala a sam pojechał do domu. Teraz na niego czekam wpisałam się na własne żądanie. Standard. Tak mi zresztą położna doradził. Dali duphaston 3x1 i zalecany odpoczynek. Na usg wszystko super badanie gin też dobrze ale śluz zabarwiony jest. Nie wiadomo ślad. Położna mówiła ze może w.terminie okresu się zbiegło, wysiłek, podróż. Czyli wszystko i nic. Zostawać w szpitalu nie było pp co.

600km jechałam dzisiaj autem i żegnalam się z dzieckiem. Jaki człowiek jest głupi...

Dziękuję za rady.
Super że wszystko dobrze

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien doberek Kochane.
Gratuluje wszystkim mamusiom, które widziały serduszka swoich maluszkow.Tym, które czekają na wizytę zycze dużo cierpliwosci i OPTYMIZMU!!!!! Ja wiem, ze niektóre z Was mają prawo sie stresowac..ale naprawde stres nie pomoze a moze zaszkodzic...nie nakręcajmy sie wzajemnie...
Ja mam kolejna wizyte 18 listopada a 17 listopada mam USG genetyczne...
Wierzę, ze będzie dobrze! Musi byc dobrze.Ja ze swojej strony moge tylko starać sie byc radosna i spokojna. Wiem, ze niektóre z was czuja sie jak na permanentnym kacu..wiem..ale moze jakas komedia obejrzana z mężem/kolezanka? Cokolwiek co sprawi, ze poczujecie sie lepiej. Naprawde pozytywny nastroj dziala cuda w organizmie.I na dzidziusia tez wplywa. Ja poprzednią ciaze mialam tak stresująca ze az czasem nie wierze, ze to przetrwalam. Teraz spokoj...czego i Wam zycze[emoji173]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi się zamazyla zupa pomidorowa na pewno poprawilaby mi humor a to taki dzień że nawet sklep zamknięty.
A jak tam reszta? Pewnie po grobach latacie :)
 
Do góry