reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Arya88 super, gratuluje!

Ja tez tak mam. Na cos mam ochote i nagle jak juz sprobuje to okazuje sie, ze jednak nie mam. Spagetti juz przyjechalo, zjadlam kilka kesow i leze zeby mi sie ulezalo. Tez tak macie? Ze co kilka kesow musicie sie polozyc zeby nie wylecialo? :p.

A tak w ogole to ma ktoras w Was tak, ze jak ja zemdli to kicha? Ja tak mam, w pierwszej ciazy tez tak mialam i zastanawia mnie co to za zaleznosc miedzy mdlosciami a kichaniem[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale dostałam biegunkę teraz nie wiem czy to od smazonej kiełbasy czy może od tego leku jakas reakcja. Teraz się boję
Ja biegunke mam codziennie od kiedy jestem w ciazy..idzie zwariowac...m

uwo9dqk323h73wzt.png
 
A ja się dzisiaj wkurzyłam... Miałam mieć na jutro rano pierwszą wizytę u ginekologa, którego bardzo długo wybierałam i zanim się napisałam to już chyba o wszystkich wszystko przeczytałam... a tu dzisiaj o godz 16 dzwonią do mnie z placówki że lekarza jutro nie będzie! No strasznie się zdenerwowałam, bo na wizytę czekałam aż dwa tygodnie. I umówili mnie do byle kogo dopiero na poniedziałek na 16.30. Przeczytałam opinie, baba do której idę w poniedziałek ma tylko 3 opinie z czego dwie ok a jedna bardzo krytyczna :/ no nic już nie zrobię muszę iść :(

Napisane na MI NOTE Pro w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja się dzisiaj wkurzyłam... Miałam mieć na jutro rano pierwszą wizytę u ginekologa, którego bardzo długo wybierałam i zanim się napisałam to już chyba o wszystkich wszystko przeczytałam... a tu dzisiaj o godz 16 dzwonią do mnie z placówki że lekarza jutro nie będzie! No strasznie się zdenerwowałam, bo na wizytę czekałam aż dwa tygodnie. I umówili mnie do byle kogo dopiero na poniedziałek na 16.30. Przeczytałam opinie, baba do której idę w poniedziałek ma tylko 3 opinie z czego dwie ok a jedna bardzo krytyczna :/ no nic już nie zrobię muszę iść :(

Napisane na MI NOTE Pro w aplikacji Forum BabyBoom
A to prywatna wizyta czy na NFZ?

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Arya88 super, gratuluje!

Ja tez tak mam. Na cos mam ochote i nagle jak juz sprobuje to okazuje sie, ze jednak nie mam. Spagetti juz przyjechalo, zjadlam kilka kesow i leze zeby mi sie ulezalo. Tez tak macie? Ze co kilka kesow musicie sie polozyc zeby nie wylecialo? :p.

A tak w ogole to ma ktoras w Was tak, ze jak ja zemdli to kicha? Ja tak mam, w pierwszej ciazy tez tak mialam i zastanawia mnie co to za zaleznosc miedzy mdlosciami a kichaniem[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie leżę, ale jem obiad 15 minut :) Jem po malutkim kęsie żeby mieć pewność, że zaraz nie będę musiała lecieć na kibel. Jest ciężko. W ogóle strasznie skurczył mi się żołądek i nawet jak oczy chcą to już tego nie wepchnę w siebie, bo nie mam miejsca :(
 
reklama
Do góry