reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gratuluje slicznych zdjec :) chorym mamom zycze duzo zdrowka :). U nas staz 5 lat w zwiazku, 1,5 roku po slubie i 6 lat roznicy ;)

oar8rjjgfzy8cm6n.png
 
reklama
Antybiotyk lepszy niz powiklania po nieleczonej chorobie


ależ ja leczę, tylko naturalnymi sposobami ;) jest duża poprawa, ale jednak cały czas ta wydzielina jest, zobaczymy co jutro lekarz powie. Rodzinna ostatnio nie była pewna co do dawki witaminy, którą przyjmuję domięśniowo i prosiła o konsultację z ginekologiem, także w sprawie tych zatok też najpierw z nim skonsultuję.


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Suelen wiem co czujesz. Mi tez bardzo ciezko byloby zostawic synka. Dobrze, ze maluchy maja osobne worki i kosmowki, to ponoc bezpieczniejsze.

Aanjaa ponoc to czeste w ciazach blizniaczych, najpierw sa blizniaki, a pozniej jedno zostaje jakby wchloniete...

My jestesmy 3,5 roku po slubie, maz jest 3 lata starszy.

Zola gratuluje pieknego maluszka :).

Co do.picia to ja pije bardzo malo. Wode, cole i czarna herbate. Ogolnie chce mi sie ciagle pic, ale jak tylko wiecej sie napije to wymiotuje.

Dziewuchy, ktora jeszcze chce przejsc z wychowawczego na L4?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja będę przechodzić. Ale to dopiero po 13 tyg chce się przywrócić do pracy.

rjyxq1k.png


ft7rplb.png
 
Jestem po pierwszej wizycie. Moja gin nie robi usg tak wcześnie, więc tylko sprawdziła, że dzidzia jest w macicy. Dzisiaj jest 5t4d, więc jeszcze serduszka mogłoby nie być. Idę teraz 10.11 na usg. Od rana strasznie się tą wizyta stresowalam. Ciśnienie mi walnelo 135/81, gdzie zawsze mam, aż za niskie. I profilaktycznie mam je obserwować.

Jeszcze tyle czasu do usg [emoji17]

rjyxq1k.png


ft7rplb.png
 
reklama
Dziewczyny gratulacje [emoji38]cieszę się że przybywa nam szczęśliwych mam
Właśnie wcinam żurek [emoji502] to jest chyba najlepszy żurek jaki w życiu zrobiłam [emoji38] ciekawe czy rodzinka to potwierdzi [emoji54] jeżeli nie to znaczy ze po prostu tak bardzo miałam na niego ochotę [emoji1]

 
Do góry