reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zola gratulacje maluszka i serduszka!!!

Suelen trzymaj się w tym szpitalu. Na pewno jest ci ciężko, ale wszystko minie, a ty będziesz miała całą trójkę w ramionach [emoji7]
Jak długo masz być w szpitalu?


74703e3ksg0ul1uj.png
 
reklama
Zola gratuluję, piękne zdjęcie kruszynki!

Suelen cudownie widać Twoje dwa szczęścia, tylko cieszyć się trzeba, że takie silne i z bijącymi serduszkami. Krwiakiem się nie przejmuj, dzieciątka dadzą sobie radę i nic im nie bedzie. Teraz dbaj o siebie a Natanielek niedługo będzie mógł sie z Tobą bawić jak wyjdziesz ze szpitala i będziesz miała dla niego jeszcze dużo czasu przed rozwiązaniem :)
 
Suelen wiem co czujesz. Mi tez bardzo ciezko byloby zostawic synka. Dobrze, ze maluchy maja osobne worki i kosmowki, to ponoc bezpieczniejsze.

Aanjaa ponoc to czeste w ciazach blizniaczych, najpierw sa blizniaki, a pozniej jedno zostaje jakby wchloniete...

My jestesmy 3,5 roku po slubie, maz jest 3 lata starszy.

Zola gratuluje pieknego maluszka :).

Co do.picia to ja pije bardzo malo. Wode, cole i czarna herbate. Ogolnie chce mi sie ciagle pic, ale jak tylko wiecej sie napije to wymiotuje.

Dziewuchy, ktora jeszcze chce przejsc z wychowawczego na L4?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zola gratulacje maluszka i serduszka!!!

Suelen trzymaj się w tym szpitalu. Na pewno jest ci ciężko, ale wszystko minie, a ty będziesz miała całą trójkę w ramionach [emoji7]
Jak długo masz być w szpitalu?


74703e3ksg0ul1uj.png
Mialam byc do jutra. Po usg przynajmniej poniedzialek, w poniedzialek jeszcze raz usg i zobacza.



 
Czasem " twardziele" sa bardzo wrazliwi i czuli tylko wstydza sie to okazywac no bo to takie niemeskie podobno...
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i za dzidziusie. Moja jutro o 18.30...
Jak pogoda u Was? Rany jak mi brakuje słońca...Nie widziałam slonca juz tak dawno...byle do wiosny!
Kochane mam pytanko. Jaki staz maja wasze zwiazki? I jaka jest miedzy wami roznica wieku?

Sent from my LG-K420 using Forum BabyBoom mobile app
U nas dziś przez chwilę było słońce, nawet jeszcze leciutko grzalo :-)
Z moim mężem znamy się 14 lat, w grudniu będziemy mieć 5 rocznicę ślubu. Ja mam 31, mąż 35 lat
 
Ja zdycham , niestety zamiast lepiej jest gorzej, pewnie skończy się na antybiotyku, jutro mam wizytę u rodzinnej zobaczymy - modle się żeby nie zaszkodziło dziecku i jeszcze dolegliwości ciążowe : wymioty plus biegunka od 6 do12.

 
reklama
Do góry