reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

@efta22 w 30tc miala 1900. Wiem, ze trzeba doliczyc blad usg ale tak jak pisalam u meza w rodzinie same duze dzieci 4 kg, jedna 5kg, on blizniak 3200 a brat tylko 2600. Ja tez duza bylam bo 3800 a siostra 3700. Lekarka obstawia 4 kg.Wiec sie obawiam malego Pyzeliusza. Bylebym tylko miala mozliwosci do wypchniecia jej naturalnie i juz bede szczesliwa ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Tyle samo ważyłam jak się urodziłam co Ty, mąż też kawał chłopa także obawiam się że moja Marcelinka to takie małe słoniątko wyjdzie, niby w 32 tygodniu ważyła 1900 z kawałkiem i ginekolog mówi że nie przekroczy 4 kg ale jakoś jej nie wierzę :p
 
reklama
teraz to leci jedna za drugą ;) ja jak urodzę to i tak zostanę tu do końca , dopóki ostatnia nasza czerwcówka nie urodzi :) to jest lepsze niż porodówka którą tak oglądacie .Tak mi się miło robi jak wysyłają dziewczyny zdjęcia swoich kruszynek niemal zaraz po porodzie , i wszystkie są śliczne i do wycałowania .
 
Tyle samo ważyłam jak się urodziłam co Ty, mąż też kawał chłopa także obawiam się że moja Marcelinka to takie małe słoniątko wyjdzie, niby w 32 tygodniu ważyła 1900 z kawałkiem i ginekolog mówi że nie przekroczy 4 kg ale jakoś jej nie wierzę :p
Ja bym chciala, zeby Rozala byla mniejsza ale to takie gdybanie...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dziewczyny gadalam wlasnie z siora i ona mowila,ze tydzien przed terminem chodzila na ktg codziennie takie kontrole,u nas chyba sie tego nie praktykuje ..chyba ...a jak u was?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Codziennie to tylko na patologi w szpitalu. A ja do teraz ani jednego nie miałam, lekarz planuje spotkać się ze mną dopiero 5.06, czyli na dzień przed terminem z USG... jak dotrwam [emoji23]

To dobrze :D przynajmniej jej nie bolało.

Oglądałam dziś na ipla- porody. Jedna laska 3 dni po odchodzeniu wód płodowych zgłosiła się do Szpitala. Nie wiedziedziała , że trzeba wcześniej .

3jgxskjox8hy3b2y.png
Że jak? A dziecko całe i zdrowe? [emoji16]

Dzisiaj 00:45 Julian 3,15 kg sn wszystko z nami ok napiszemy więcej jak ochloniemy
Gratki!

Jestem właśnie w wydziale komunikacji... ludzi w chu... wszyscy siedzą a ja z wielkim brzuchem w 9 msc stoje... [emoji108] nawet nie mam siły tego komentować

w57vyx8dubspq12k.png
Przede mnie dziś stary dziad chciał się wepchnąć do kolejki w sklepie... mało, że ja już z wielkim brzuchem to z dzieckiem w wózku sklepowym. Bezczelne! Ludzie są naprawdę podli, ale już o tym dyskutowałyśmy...



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Tyle samo ważyłam jak się urodziłam co Ty, mąż też kawał chłopa także obawiam się że moja Marcelinka to takie małe słoniątko wyjdzie, niby w 32 tygodniu ważyła 1900 z kawałkiem i ginekolog mówi że nie przekroczy 4 kg ale jakoś jej nie wierzę :p
Ja wazylam.2400.. moj brat 2200..tylko pierwsze dziecko mojej mamy urodzilo sie większe bo brat mial prawie 4 kg..

Ja tez takie kurdupelki malusie rodze ale to nie wazne..[emoji4]

 
teraz to leci jedna za drugą ;) ja jak urodzę to i tak zostanę tu do końca , dopóki ostatnia nasza czerwcówka nie urodzi :) to jest lepsze niż porodówka którą tak oglądacie .Tak mi się miło robi jak wysyłają dziewczyny zdjęcia swoich kruszynek niemal zaraz po porodzie , i wszystkie są śliczne i do wycałowania .
A to masz zamiar pozniej zniknac?
Dlaczego?
Takie znajomosci z forum czesto trwaja wiele lat[emoji4] ja z 2014 roku mam swoja najlepsza na swiecie przyjaciolke i widujemy sie do dzis mimo 300km odleglosci [emoji4]

 
A to masz zamiar pozniej zniknac?
Dlaczego?
Takie znajomosci z forum czesto trwaja wiele lat
emoji4.png
ja z 2014 roku mam swoja najlepsza na swiecie przyjaciolke i widujemy sie do dzis mimo 300km odleglosci
emoji4.png
Myślę ze na pewno będę tu zaglądać nawet jak już wszystkie się rozpakujemy , bo i po porodzie przyda się wsparcie i wymiana doświadczeń :)
 
A to masz zamiar pozniej zniknac?
Dlaczego?
Takie znajomosci z forum czesto trwaja wiele lat[emoji4] ja z 2014 roku mam swoja najlepsza na swiecie przyjaciolke i widujemy sie do dzis mimo 300km odleglosci [emoji4]

Ja tam zostaje dluzej ;) gdzie znajde pocieszenie wsrod kupek, ulewania, placzu, poranionych sutkow, nieprzespanych nocy ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Hej Dziewczyny!

mam termin na 05.06, dzis na kontrolnej wizycie az ginekolog sie zdziwił, bo wszystko miękkie, nic sie nie skraca, no czyli nic sie nie dzieje... kolejną wizyte planuje ustawić na 05.06. czyli w dzien porodu - i teraz pytanie: czy mogę zażyczyć sobie / zażądać skierowania do szpitala na wywołanie ? Dzidzia i tak juz jest sporych rozmiarów, nie wyobrazam sobie czekania do 42 tc.
 
Do góry