reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Napisz do allegro ze nie dostalas paczki a ona nie chce zwrocic pieniedzy. Oni napisza do niej. Jezeli dalej nic nie zrobi to sie zglasza sprawe na policje i allegro oddaje kase bo sa ubezpieczeni. Ale babka pewnie sie prxestraszy jak dostanie z allegro wiadomosc ;) nic sie nie martw!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak też bym tak zrobiła zwłaszcza ze nie dostałaś potwierdzenia nadania. A to ich zasrany obowiązek złożyć reklamacje na pocztę w przypadku nie dostarczenia przesylki

 
reklama
Ola dziękuję, zrobione :-)
Ona jest taka "ciężka" do dyskusji że się nie zdziwił jak allegro też oleje.
Nie oleje. Nie masz paczki więc oni działają. Jak płaciłaś przez payu to jeszcze lepiej, bo allegro samo zwraca - tylko trzeba zgłosić na policję, ale jeśli oni sprzedają dalej i nie oszukują to obejdzie się bez tego.

Poza tym to jest ich obowiązek poszukać paczki a nie twój. Niech się sprzedawca ogarnie. Bez sensu z nimi dyskutować . Nie masz paczki , nie masz kasy. Niech się z pocztą rozmówią nie z toba. Jeśli myślą , że odebrałaś to niech to sprawdza na poczcie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Dziewczyny przepraszam że zmieniam taki śliczny temat :/Ale własne wcinam śniadanie ( jakże zdrowe 3 tosty z masłem orzechowym, dżemem i nutellą[emoji23]) i tak sobie uświadomiłam że to jest ten czas kiedy powinnam się douczyć w pewnym temacie. Mianowicie w moim małym zaściankowym miasteczku nadal jest mit matki karmiącej. Ba nawet położna walnęła mi wykład o tym że niemowlęta nie tolerują czekolady... Problem polega na tym że nie mam od kogo się dowiedzieć jak to tak naprawdę jest. Co kiedy moge jeść a czego nie. Mam świadomość biologiczną że kur.. mleko jest z krwi nie z żołądka a jak zjem czekolade to mi w krwi czekolada nie zaczyna płynąć więc powiedzcie czego wy się dowiedziałyście od swoich położnych lub na sr ?

w57vyx8dubspq12k.png

Czekolada jest o tyle specyficzna, że nie ona sama jest alergenem, ale to co w niej się znajduje. Nawet w czystej mlecznej mogą znajdować się "śladowej ilości orzechów", a to już ewidentny alergen.
Tak jak dziewczyny pisały - żadnej diety karmiącej matki!
Niestety my mieliśmy silna wysypkę po czekoladzie, jednak odstawiłam ją na długo i zamiast wciągać kupne słodycze nauczyłam się sama piec ciasta [emoji16]Wiec wszystkim na dobre wyszło. Po jakimś czasie czekolada i tak wróciła do łask, nawet orzechy.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Kurw... dziewczyny może któraś wie co zrobić. Miesiąc temu zamówiliśmy stolik ( szkalny i niestety drogi). Przyjechał tata podpisał i odpakował paczke po tym jak kurier odjechał. Blat cały popękany. Po 2 dnaich przyjechał kurier napisali protokół zniszczenia. Firma od stolila nie uznala bo data inna niz data doreczenia ale z dobroci serca dostali nam drugi blat. Przyszedł dzis. Odpakowalismy przy kurierze szkolo zostało tylko w "streczu " nie widać żeby było pęknięte. popukali cale. Podpisał. kurier pojechał tata odfoliwował odpadł uchwyt z kawałkiem szkła... no *****... nie wierze ze to się dzieje naprawde. Zadzwoniłam na centrale firmy kurierskiej mają przysłać kuriera do protokołu ale znów mi nikt nie uzna. Co moge zrobić? Kupe pieniędzy kosztował ten stolik ...

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dzięki dziewczyny. Ma 3 dni na odpowiedź.
Zobaczymy.
Jest bezszczelna i napewno nie wysili się iść na pocztę. Kłamie, ja to wiem. Tylko po co??
 
Dziewczyny przepraszam że zmieniam taki śliczny temat :/Ale własne wcinam śniadanie ( jakże zdrowe 3 tosty z masłem orzechowym, dżemem i nutellą[emoji23]) i tak sobie uświadomiłam że to jest ten czas kiedy powinnam się douczyć w pewnym temacie. Mianowicie w moim małym zaściankowym miasteczku nadal jest mit matki karmiącej. Ba nawet położna walnęła mi wykład o tym że niemowlęta nie tolerują czekolady... Problem polega na tym że nie mam od kogo się dowiedzieć jak to tak naprawdę jest. Co kiedy moge jeść a czego nie. Mam świadomość biologiczną że kur.. mleko jest z krwi nie z żołądka a jak zjem czekolade to mi w krwi czekolada nie zaczyna płynąć więc powiedzcie czego wy się dowiedziałyście od swoich położnych lub na sr ?

w57vyx8dubspq12k.png

Bellax specjalnie dla ciebie wygrzebalam ,przeczytaj
1495623932-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurw... dziewczyny może któraś wie co zrobić. Miesiąc temu zamówiliśmy stolik ( szkalny i niestety drogi). Przyjechał tata podpisał i odpakował paczke po tym jak kurier odjechał. Blat cały popękany. Po 2 dnaich przyjechał kurier napisali protokół zniszczenia. Firma od stolila nie uznala bo data inna niz data doreczenia ale z dobroci serca dostali nam drugi blat. Przyszedł dzis. Odpakowalismy przy kurierze szkolo zostało tylko w "streczu " nie widać żeby było pęknięte. popukali cale. Podpisał. kurier pojechał tata odfoliwował odpadł uchwyt z kawałkiem szkła... no *****... nie wierze ze to się dzieje naprawde. Zadzwoniłam na centrale firmy kurierskiej mają przysłać kuriera do protokołu ale znów mi nikt nie uzna. Co moge zrobić? Kupe pieniędzy kosztował ten stolik ...

w57vyx8dubspq12k.png
Nie możesz zareklamować w firmie od której dostalaś przesyłkę? Jeśli stolik aż tak się tłucze to lepiej odzyskać za niego kasę.
Dzięki dziewczyny. Ma 3 dni na odpowiedź.
Zobaczymy.
Jest bezszczelna i napewno nie wysili się iść na pocztę. Kłamie, ja to wiem. Tylko po co??
Jeśli wysłała to pójdzie - 400zł na ulicy nie leży.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry