reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495435843-aaaaaa.jpeg






Gratulacje. Dziewczyny są cudne [emoji7] [emoji7] [emoji7]

 
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495435843-aaaaaa.jpeg






Gratulacje ! Piekna waga ! Sliczne :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Suelen gratulacje! :)

Dziewczyny a macie moze mdłości ? Ja to dzisiaj od rana mam takie mdlosci jak w pierwszym trymestrze. Do tego dzisiaj maly jak mial czkawke to nie czulam jej jak zwykle w dole brzucha tylko tak jakby w pochwie centralnie a wcześniej takie klucia mialam dosyc mocne

f2w3rjjg28c3of9g.png
Ja mam mdłości :( już jakiś czas. Czuję,że do terminu nie dociągnę ,nie ma bata. Do tego ostatnio przepowiadacze mi się włączyły i to dość mocne .
Ja już też jestem słabiutka - sapie, dysze, ledwo wstaje, jak wstanę to nim mój chód przypomina ludzki to jest jakis pokraczny sposób przemieszczania się - spojenie boli, plecy bolą... Nosz jak kaleka :/ stopy puchną, zresztą buzia już też, oczy podkrążone, sił na cokolwiek brak - każdy kto mnie nie widział długo mowi "o, już końcówka" - a ja mam miesiąc do terminu jeszcze [emoji33]
Za te 4 tygodnie to chyba mąż mnie będzie toczył na wizytę [emoji85]
Brzuch mam jak kamień od wczoraj - aaaaaa nic tylko marudzę [emoji33]




74703e3kkwoaumma.png
A mnie wczoraj znajomy męża dał 8 miesiąc :D fajnie się poczułam :)
Ja okropnie zaczynam bać się porodu [emoji58]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też zaczynam mieć obawy,ale bardziej w kwestii organizacyjnej niż samego porodu.


Dziewczyny miałam takiego przepowiadacza w nocy ,ze tragedia. Dwa razy(chyba,ze mi się to śniło bo nie jestem pewna czasem nie pamiętam czy coś było serio czy mi się śniło)
Tak mnie bolał brzuch jak na okres,że myślałam iż zaczęłam rodzić. Od razu sprawdzałam czy czasami wody nie poleciały . Ale samo przeszło po zmianie pozycji. Dziś mam wizytę,zobaczymy czy coś się dzieje.Ale tydzień jeszcze by pasowało wytrzymać ,bo w niedziele będę mieć ciążę donoszoną.

Śmieję się ,że 10 jest pełnia,moja mama i rodzice męża mają wesela wtedy. Oni będą bawić a ja pewnie na porodówkę :D
 
Hej po weekendzie :) Doczytałam Was w końcu.

U nas bez zmian, jak było tak jest.

Suelen, gratulacje :)
 
Suelen ogromne gratulacje [emoji323]
Dziewczyny są przepiękne [emoji177]

Robili Tobie cc czy za późno było?

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495435843-aaaaaa.jpeg





Gratulacje!!!❤ Całkiem duze dziewczyny:)
 
reklama
Do góry